320 360 zł

Oferuję na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 mkw na drugim piętrze kamienicy w Toruniu przy ul. Olbrachta.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, a dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz 180 zł/mc.

Pomieszczenie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (25 mkw), drugiego pokoju (9,67 mkw), łazienki (2,5 mkw)oraz korytarza (6 mkw) i garderoby (1.80 mkw) .
Jest to całkowicie i nowocześnie urządzony lokal, którego wyposażenie i wystrój pozwalają na komfortowe funkcjonowanie.

Wszystkie sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, pralka) są w idealnym stanie, a gustowny wystrój oraz meble sprawia, że można tu zamieszkać od razu bez nadmiernego obciążenia remontem czy meblowaniem. Południowo-zachodnie usytuowanie okien sprawia, że przyjemną domową atmosferę uwypukla doskonałe doświetlenie.

Okolica charakteryzuje się bezpośrednim sąsiedztwem komunikacji miejskiej, szkoły, licznych sklepów, przychodni lekarskiej oraz pięknych, zielonych terenów zachęcających do spacerów. Piechotą można udać się także na pobliskie, wyjątkowe Stare Miasto (ok.15 min).

Liczne atrakcje w pobliżu znajdą również dzieci włącznie z przynależnym do kamienicy niewielkim ogródkiem.

Największym atutem tego lokalu przy tak wysokim standardzie wyposażenia jest bardzo niski czynsz co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność.

Zapraszam do oglądania-umów się już dziś!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre