329 360 zł

Marzysz o zamieszkaniu w małym klimatycznym domu? Mam dla Ciebie właśnie taki dom, który możesz zaaranżować pod siebie.

Na sprzedaż przedstawiam dom wolnostojący w miejscowości Zadzim w powiecie Poddębice. Do Łodzi mamy około 45 km, do Term w Poddębicach zaledwie 18 km, a do Sieradza czy do Warty około 25 km.

Powierzchnia zabudowy domu wynosi 72 mkw. Powierzchnia zabudowy budynków gospodarczych to 40 mkw. Działka o powierzchni 487 mkw ma numer 333. Przyłącza prądu, wody i kanalizacji znajdują się w budynku.

Dom składa się z parteru oraz poddasza nieużytkowego.

W domu znajduje się:
– kuchnia 6,79 mkw
– łazienka z WC 2,35 mkw
– salon z kominkiem 32,85 mkw
– 2 sypialnie 6,94 mkw i 7,31 mkw
– korytarz 5,0 mkw

Przekraczając próg wchodzimy bezpośrednio do korytarza, z którego  przechodzimy do urządzonej kuchni. Następnie mamy salon podzielony na dwie strefy z klimatycznym kominkiem i miejscem do odpoczynku oraz z miejscem na duży stół do wspólnego celebrowania posiłków.

Z salonu możemy przejść do dwóch doświetlonych naturalnym światłem sypialni, w których pomieścimy łóżko, szafę oraz komodę. W domu znajduje się również łazienka z prysznicem.

Jest to dom w świetnej lokalizacji, zarówno do zamieszkania na stałe oraz do spędzania czasu w okresie letnim. Zaznamy tam ciszę i spokój, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

W Porcie Jachtowym Jeziorsko w Ostrowie Warckim czy w Przystani Jachtowej w Pęczniewie  mamy ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i w wodzie, gdzie mamy do dyspozycji bogatą ofertę sportowych atrakcji takich jak:
– żaglówki, motorówki, łodzie
– rowery wodne, kajaki, łódki
– siatkówka plażowa, siłownia na świeżym powietrzu, tenis stołowy
– pole caravaningowe
– wakepark (wakeboard)
– spływy kajakowe

Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może być ona Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre