Sprzedaż
161266
ul. dr. Władysława Biegańskiego
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
1 249 360 zł

Poszukujesz dla siebie wyjątkowego miejsca? idealnej lokalizacji, której od dłuższego czasu szukasz w Łodzi i chcesz aby twój przyszły dom miał jedyny w swoim rodzaju adres? Oto nieruchomość na łódzkim Julianowie – ul. Biegańskiego 1!

OKOLICA
Nieruchomość znajduje się na łódzkim Julianowie, a naprzeciw posiadłości znajduje się wejście do najpiękniejszego parku w Łodzi im. Adama Mickiewicza. Jest to narożna działka, więc otaczają nas ulice Zgierska i Biegańskiego, ale nie dajmy się zwieźć – mimo, że ulica Zgierska jest po sąsiedzku, to cały hałas tłumią ponad stuletnie lipy i roślinność nasadzona od strony właśnie tej ulicy. Tuż obok znajdziemy siłownie  supermarkety i sklepy, oraz szpital. Wszędzie tam dotrzemy w zaledwie 5 minut, natomiast do ukochanej łódzkiej Manufaktury dotrzemy w jedyne 12 minut!

BUDYNEK
Dom został wybudowany 1964 roku, posiada piętro o wysokości 2,9m oraz piwnicę, do której możemy wjechać samochodem – o wysokości 2,4m. Dom jest w stanie do generalnego remontu. Posiada dwa osobne wejścia, dlatego po generalnym remoncie, mogą tu zamieszkać dwie rodziny. 

POMIESZCZENIA
Wchodząc do domu, z pierwszego pomieszczenia możemy skierować się do piwnic lub ruszyć w stronę piętra posiadłości.

Idąc dalej na piętro znajdziemy się w dużym przedpokoju i z niego już mamy dostęp do dużego salonu, w którym znajdziemy ogromne okna, które prawie pokrywają całą szerokość ściany! Proszę sobie wyobrazić ile promieni słońca przez nie się dostaje! Ten oto salon sąsiaduje z pokojem, który posiada równie wielkie okna z widokiem na to, co skrywa działka za domem. Na piętrze znajdziemy również oddzielną kuchnię z dużym oknem, która w Bliźniaku numer 1 jest podzielona na dodatkowy pokój jak widać na rzucie. Oczywiście w domu tym nie zabraknie łazienki, która jest połączona z toaletą i dotrzemy do niej również z przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia domu mają wysokość 2,9 mkw za wyjątkiem przedpokoju.

Wracając do ciekawostek! Z wiatrołapu dostaniemy się prosto do piwnicy, która jest o takim samym metrażu jak piętro! Od bramy wjazdowej jest długi korytarz na ok. 10m, gdzie możemy zaparkować swój samochód, a dodatkowo są tam również dodatkowe 3 pomieszczenia!

DODATKOWE INFORMACJE
Działka o numerze 552 jest o powierzchni 1854 mkw i ma ok. 60m szerokości i ok. 31m głębokości.

Zgodnie z Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren na działce jest przeznaczony na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Można na niej zabudować aż 20% terenu! Intensywność zabudowy musi znajdować się w przedziale od 0,15 do 0,4 i musi pozostać ona biologicznie czynna do w minimum 60%.

Dom może mieć dach płaski lub o nachyleniu połaci do  35º , wysokość zabudowy przy dachu płaskim to 8,5m a przy nachyleniu połaci 35º 9,5m. 

PODSUMOWANIE
To jedna z niewielu już nieruchomości w okolicy, która daje nam takie możliwości zagospodarowania terenu według własnego uznania!

Taka oferta może się już nie powtórzyć, dlatego chwyć za telefon i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś, aby umówić się na prezentację nieruchomości lub dokonać jej rezerwacji!

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre