Sprzedaż
150311
ul. Antoniego Sułkowskiego
Kołobrzeg
(gm. Kołobrzeg)
830 000 zł
KOŁOBRZEG – APARTAMENT NAD SAMYM MORZEM, 20 METRÓW OD PLAŻY.
Kołobrzeg to jeden z największych i najpiękniejszych polskich kurortów, którego uzdrowiskowe tradycje pielęgnowane są prawie od 200 lat. Walory klimatyczne i krajobrazowe miasta wraz z doskonała bazą zabiegową, szeroką piaszczystą plażą i pobliskimi złożami borowin sprawiają, że do Kołobrzegu od lat chętnie ściągają kuracjusze i turyści. Według danych GUS Kołobrzeg w 2018 r. znalazł się na 3 miejscu w Polsce za Warszawą i Krakowem pod względem liczby udzielanych noclegów. To znakomita wiadomość dla inwestujących w zakup apartamentu w tym kurorcie. Do Kołobrzegu dojedziemy świeżo oddaną drogą ekspresową S6, wygodnym bezpośrednim pociągiem Pendolino oraz samolotem do lotniska Szczecin Goleniów.
APARTAMENT NA WYNAJEM JAK I DO WŁASNEGO UŻYTKU
Kompleks hotelowy funkcjonujący i rozpoznawalny | Wysoki standard wykończenia | Strefa SPA & Wellness | Bliskość plaży | BEZOBSŁUGOWA INWESTYCJA

KILKA SŁÓW O APARTAMENCIE..
Apartament znajduje się w Diune Hotel***** & Resort – kompleksie hotelowym, który położony jest zaledwie w odległości 20 m od pięknej plaży.
To miejsce wyjątkowe, wyróżniające się świetną lokalizacją, doskonałą infrastrukturą hotelową, i przede wszystkim jest to obiekt cieszący się fantastyczną opinią wśród gości i osób odwiedzających.

Apartament obecnie zarządzany jest przez operatora w ramach zawartej z nim umowy najmu długoterminowego, który gwarantuje określoną, stałą kwotę przychodu.

O OBIEKCIE
Diune to połączenie hotelu 5-gwiazdkowego w systemie condo z apartamentami mieszkalnymi na sprzedaż (część z widokiem na morze).W obiekcie, do korzystania dla gości jak i właścicieli apartamentów zarządzanych przez hotel, znajdują się: SPA & Wellness, Restauracja a la carte oraz bufetowa; Sala i plac zabaw dla dzieci; centrum konferencyjne na 750 osób; siłownia oraz parking podziemny i naziemny.

Operatorem jest największy i najdłużej działający podmiot na rynku, który jest liderem rynku condo, który pozwala na to by każdy mógł stać się współwłaścicielem obiektu hotelowego.
Operator w ramach swojej struktury prowadzi sieć hoteli w wielu kurortach w Polsce, którą tworzy 12 wyjątkowych obiektów nad morzem i w górach, w tym obiekt w którym znajduje się prezentowany apartament.

SYSTEM CONDOHOTELOWY
Konstrukcja nabycia jest zbliżona do zakupu mieszkania na wynajem. Inwestor kupuje apartament, który później zarządzany jest przez operatora hotelowego. Każdy apartament ma założoną indywidualną księgę wieczystą wraz z wpisem odrębnej własności dla inwestora.

Pytania, wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre