Sprzedaż
150040
Kłocko
(gm. Sieradz)
66 360 zł

Przeglądasz oferty działek dostępne w okolicy i zastanawiasz się, gdzie kupić? Mam dla Ciebie świetną działkę, której szukałeś!

OKOLICA
Nieruchomość o pow. 6450mkw położona jest w Kłocku w pobliżu Sieradza. Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewien, że będziesz miał zarówno ciszę i spokój, jak i dostęp do wszystkich udogodnień, jakie oferuje ta miejscowość. W Kłocku znajduje się zarówno szkoła podstawowa jak i przedszkole. Do najbliższego supermarketu mamy zalewie 5 minut drogi, a jeśli nabierzemy ochoty na zakupy w Galerii Sieradz to dojedziemy na nie w 7 minut! Dla osób, które poszukują ciszy i spokoju w okolicy znajdziemy dużo terenów zielonych, gdzie można aktywnie spędzać czas jeżdżąc rowerem czy uprawiając nordic walking.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki 1369 to ok. 11,52m x 560m.
Według Studium z 2015 roku jest to działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej. W drodze znajdziemy media, takie jak: wodociąg, prąd, kanalizacje. Z informacji uzyskanych wynika, że Gmina Sieradz przystąpiła do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania dla części tego terenu.

PODSUMOWANIE
Jest to działka z świetną lokalizacją  w której zaznamy ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień miasta to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre