3 400 000 zł

Niepowtarzalna architektura budynku, bogate wyposażenie oraz zastosowane rozwiązania technologiczne to tylko jedne z nielicznych atutów tej nieruchomości. Niewątpliwą zaletą jest jej lokalizacja, zaledwie 4 km od granic Lublina. Dodatkowo ustronne położenie nieruchomości zapewnia Właścicielom dużą dozę prywatności.

PARTER

Salon stanowi jedną przestrzeń a jego powierzchnia to aż 100 m2.

Salon podzielony jest na dwie sekcje. Sekcja wypoczynku z sofą, dużym siedziskiem, klimatycznym kutym kominkiem oraz częścią jadalni z okrągłym włoskim stołem na 8 osób.

W salonie zamontowane są dwa klimatyzatory kasetonowe.

To co urzeka w salonie to ogromne przeszklenia z pięknym widokiem na ogród. Tu mała ciekawostka, szyby do wysokości parteru są podgrzewane elektrycznie.

Na parterze mamy jeszcze dwa dodatkowe pomieszczenia: sypialnię dla gości oraz łazienkę. Zaraz obok łazienki mamy łącznik pomiędzy częscią mieszkalną a garażem.

Garaż ma powierzchnię prawie 45 m2, jest dwustanowiskowy, z dodatkową bramą przejazdową na działkę.

Kuchnia utrzymana jest w kontrastowej kolorystyce bieli, szarości oraz czerni. Jej łączna powierzchnia to ponad 35 m2. Centralną cześcią kuchni jest wyspa oraz ciąg mebli w zabudowie. Meble wykonane są na indywidualne zamówienie.

Kuchnia wyposażona jest w dwuskrzydłową lodówkę SAMSUNG, piekarnik, mikrofalówkę oraz ekspres do kawy firmy MIELE, zlew BLANCO z młynkiem.

Na drugiej wyspie znajdują się trzy podwójne płyty indukcyjne firmy TEKA, nad płytami zamontowano okap firmy BARRIVIERA.

Wyspy wykończone są płytami granitowymi (tzw. granit szczotkowany). W kuchni znajdziemy liczne oświetlenie halogenowe.

I PIĘTRO

Przestrzeń na pierwszym piętrze podzielona jest na trzy strefy. Mamy tu przestronną bibliotekę oraz dwie sypialnie.

Biblioteka usytuowana jest od frontu budynku, ma powierzchnie 14 m2. Z biblioteki mamy wyjście na przestronny, czterdziesto metrowy taras. Biblioteka ma duże przeszklenia, jest bardzo dobrze nasłoneczniona.

W każdym z pomieszczeń na I piętrze zamontowano klimatyzatory ART COOL firmy LG, są to klimatyzatory z cichymi silnikami inwerterowymi oraz wymiennymi panelami ozdobnymi. Dodatkowo na ścianie przy wejściu zainstalowano grzejniki dekoracyjne w formie paneli grzewczych.

Kolejne pomieszczenie to sypialnia z prywatną łazienką o łącznej powierzchni ponad 30 m2 z oknami wychodzącymi na południe.

W pomieszczeniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzatory Air Cool.

W sypialni i łazience na podłodze położono mozaikę. Łazienka jest stylowo urządzona, na uwagę zasługuje mosiężna umywalka oraz stylowa wanna. W pomieszczeniu zainstalowano uchylne okna sterowane elektronicznie.

Najważniejsze pomieszczenie na I piętrze to MASTERBEDROOM o powierzchni 80 m2 na którą składają się: sypialnia o powierzchni prawie 35 m2, garderoba o powierzchni 17 m2 oraz salon kąpielowy o powierzchni ponad 28 m2.

Z głównej sypialni mamy wyjście na galerię z które rozpościera się piękny widok na ogród.

POZIOM -1
Poziom -1 kryje kilka ciekawych i świetnie zaaranżowanych pomieszczeń.

W głównych holu znajdziemy salę żeglarską z licznymi pamiątkami z podróży, piwniczkę a raczej profesjonalne przygotowane pomieszczenie na wino z własną klimatyzacją i nawiewem mechanicznym oraz pomieszczenie typu PUB z własnym barkiem, klimatycznym oświetleniem, własnym niezależnym wyciągiem, szeroką skórzaną sofą a także stołem który w kilku ruchach zamieniamy na stół bilardowy.

OGRÓD
Ogród zaprojektowano w sposób bardzio praktyczny i co ważne prawie bezobsługowy.

Za nawadnianie odpowiadają automatyczne zraszacze a o nienaganny wygląd trawnika odpowiada automatyczna kosiarka. Nasadzenia mamy wzdłuż linii działki oraz przy domu.

W dalszej części ogrodu zaprojektowano dużą wiatę grillową utrzymaną w architekturze głównego budynku.

Mamy tu konstrukcję żelbetonową przykrytą prasowanym drewnem. Obiekt ten jest w pełni autonomiczny, posiada aneks kuchenny, podczas chłodnych dni można się ogrzać przy kominku typu `koza`, znajduje się tu także łazienka. W centralnej części wiaty znajduje się stół z miejscami dla 10 osób.

Obiekt ten jest podpiwniczony. Gdybyście Państwo myśleli o instalacji basenu lub jaccuzi to podpiwniczenie wiaty jest idealnym miejscem na ukrycie infrastruktury technicznej.

Z ogrodu ogrodu mamy widok na piękne przeszklenia domu, które sięgają I piętra.

Jest to jeden z nielicznych budynków klasy PREMIUM zlokalizowanych pod Lublinem. Potencjał tej nieruchomości możecie Państwo sami ocenić podczas indywidualnych prezentacji na które serdecznie zapraszam.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre