Wynajem
149085
ul. Przemysłowa
Kraków Podgórze
(gm. Kraków-Podgórze)
3 800 zł
DO WYNAJĘCIA WYJĄTKOWY 3 POKOJOWY APARTAMENT W LUKSUSOWEJ INWESTYCJI GARDEN RESIDENCE NIEOPODAL BULWARY WIŚLANE. ZABŁOCIE, PODGÓRZE.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Ten jasny i przestronny apartament znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą i garażem podziemnym. Powierzchnia mieszkania to 94 m2 na którą składa się:
– salon z aneksem kuchennym,
– 2 sypialni,
– 2 łazienek,
– przedpokoju.

Do mieszkania przynależy TARAS.

Apartament wykończony z dbałością o każdy szczegół w wykorzystaniem materiałów z wysokiej jakości. Ekspozycja okien na południe.

OPIS BUDYNKU:
Garden Gesidence przy ul. Przemysłowej w dzielnicy Zabłocie (Podgórze). Ulica ta zlokalizowana jest po prawej stronie Wisły bezpośrednio przy bulwarach Wiślanych. Z miejsca tego można pieszo dojść przez Kazimierz do ścisłego centrum. Dobry dojazd do pozostałych dzielnic Krakowa zapewnia rozwinięta komunikacja miejska oraz kolejowa. Obecne sąsiedztwo to w części nowoczesne budynki biurowe, nowe inwestycje mieszkaniowe, a częściowo stare poprzemysłowe zabudowania, będące przedmiotem rewitalizacji. Budynek chroniony z całodobową recepcją, monitorowany. Na terenie inwestycji znajduje się basen siłownia sauna klub fitness.

OPIS LOKALIZACJI:
W trakcie procesu rewitalizacji dzielnicy duży nacisk zostanie położony na funkcje kulturalne i edukacyjne. Muzeum Pamięci Miejsca w Fabryce Schindlera, Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK czy Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteca” w starej elektrowni, Bulwary Wiślane to tylko niektóre z miejsc oferujących interesujące formy spędzenia czasu wolnego. W niedalekiej odległości znajduje się Akademia Krakowska, Orange Office Park, który skupia na swoim terenie takie korporacje jak BROWN BROTHERS HARRIMAN, SAPPI, CISCO, ENTERPRISE, APTIV.
Doskonała lokalizacja zaledwie 10 minut spacerem na krakowski Kazimierz, 15 minut do centrum Starego Miasta. Oferta skierowana do osób ceniących sobie prestiż lokalizacji, komfort oraz nowoczesność najnowszych rozwiązań architektonicznych.

CENA:
Czynsz najmu 3800 zł + czynsz admin. ok. 750 zł + prąd.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 200 zł / miesiąc.

Wymagana kaucja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre