Sprzedaż
149070
ul. Gościnna
Aleksandria
(gm. Konopiska)
179 000 zł
NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA ROLNO BUDOWLANA W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI POD CZĘSTOCHOWĄ, W POBLIŻU PARKU KRAJOBRAZOWEGO. UL. GOŚCINNA ALEKSANDRIA I, GM. KONOPISKA.

OPIS LOKALIZACJI:

Nieruchomość zlokalizowana w województwie śląskim, powiecie częstochowskim, w gminie Konopiska, miejscowości Aleksandria I.

Wkoło piękne tereny rekreacyjno-spacerowe oraz rozwinięta infrastruktura (liczne sklepy, apteka, przychodnia zdrowia, szkoła).

Odległości:
– 6km (5min) do miejscowości Konopiska
– 15km (20min) do centrum Częstochowy
– 10min dojazd do autostrady A1

Nieruchomość znajdująca się w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w otoczeniu lasów, rzeki i zabudowy jednorodzinnej i usługowej. Cicha, spokojna okolica przy równoczesnym łatwym i szybkim dojeździe do centrum Częstochowy.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Prostokątna działka o powierzchni 16 608 m2 i szerokości ok. 43m w linii frontu. Płaska, sucha, usytuowana frontem na zachód. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej zaciszne położenie, gwarantujące spokój i prywatność.

MEDIA:

Wszystkie media w drodze, tuż przy działce (w tym gaz). Woda doprowadzona na działkę.

PRZEZNACZENIE:

MN / UR – tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej o niskiej intensywności (wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego). Możliwość zabudowy do 60m w głąb działki.

OKAZYJNA CENA:
179 000 zł

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre