9 000 zł

Oferowana do wynajmu powierzchnia biurowa znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy Al. Wilanowskiej (niespełna 1000 m od stacji Metro Wilanowska).

Na 178 m2 znajdują się dwie sale ogólne (jedna z recepcją), cztery gabinety, salka konferencyjna, przestrzeń socjalna (kuchnia), dwie toalety a także 3 balkony oraz taras. Biuro jest wyposażone w sieć komputerową, serwerownię, wnęki gospodarcze.

Oświetlenie biurowe w podwieszanych sufitach a na podłodze parkiet/panele. Lokal został odnowiony i jest gotowy do wynajęcia. Wyposażenie biurowe widoczne na zdjęciach może pozostać ale w tym momencie nie jest częścią oferty (kwestia do osobnych ustaleń)

Przestrzeń można podzielić, gdyż ma dwa osobne wejścia (z dwóch różnych klatek schodowych).
Do lokalu przynależą miejsca garażowe na parkingu podziemnym.

Z okien lokalu rozciąga się piękny widok na Skarpę Wilanowską i dalej panoramę Warszawy.

Lokal w tym standardzie nadaje się na działalność biurową, projektową lub szkoleniową ale po niewielkich zmianach w aranżacji doskonale sprawdzi się jako poradnia medyczna czy też salon medycyny estetycznej.

Villa Marina to zespół dwóch budynków apartamentowych, które narodziły się w pracowni Bogdana Kulczyńskiego i Przemysława Kokota, nagrodzonych za ten projekt statuetką Złotego Żurawia (2007). Do środka wchodzi się poprzez elegancką portiernię a patio jest zadbane i wysoce estetyczne co podnosi prestiż nieruchomości. Całość ma wg inwestora „przypomina fregaty zacumowane w porcie Skarpy Wilanowskiej”

ATUTY:

Lokalizacja
Wysoki standard
Możliwość podziału
Reprezentacyjny apartamentowiec
Atrakcyjna cena najmu

Czynsz: 9000 zł/mies. + koszty eksploatacyjne (media wg zużycia)
Kaucja zwrotna w dwukrotnej wysokości czynszu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre