Sprzedaż
149026
ul. Józefa
Kraków Kazimierz
(gm. Kraków-Śródmieście)
941 780 zł
NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE I JASNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE W SERCU KAZIMIERZA, PRZY UL. JÓZEFA, TUŻ OBOK TĘTNIĄCY ŻYCIEM PLAC NOWY, KAZIMIERZ. IDEALNE POD INWESTYCJĘ.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, jego powierzchnia to 67,27 m2, na co składają się:
– salon z aneksem kuchennym,
– pokój I,
– pokój II,
– pokój III,
– łazienka z wanną.

Nieruchomość narożna z dużą ilością okien co pozwala na wydzielenie większej ilości pomieszczeń lub podział na dwa mniejsze mieszkania (możliwa zgoda na wyodrębnienie drugiej księgi wieczystej). Możliwość wykonania drugiej łazienki.

Ogrzewanie elektryczne, możliwe wykonanie ogrzewania gazowego (gaz w łazience i na klatce schodowej). Nowe, drewniane okna. Podłoga oryginalna, drewniana. Wysokość pomieszczeń 2,74 m.

OPIS BUDYNKU:

3-piętrowa, kameralna kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowana na terenie ogrodzonym z monitoringiem.

OPIS LOKALIZACJI:

Kazimierz jest jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Krakowie, pełnym klimatycznych pubów, restauracji, kawiarni i galerii sztuki. Urzeka swoją niepowtarzalnością. Obecnie stanowi jedną z ważniejszych atrakcji turystycznych Krakowa, jest też ważnym centrum życia kulturalnego miasta. Dziś żydowskie tradycje Kazimierza odradzają się i kreują niezwykłą, zaprawioną nutą egzotyki atmosferę tej dzielnicy. Warto wspomnieć, iż ta przepiękna dzielnica została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

CENA:
941 780 PLN (do negocjacji)

Niskie koszty użytkowania – czynsz administracyjny ok. 213 zł (z zaliczką na opłatę administracyjną, fundusz remontowy, wodę zimną i wywóz śmieci).

Zapraszamy do kontaktu w sprawie prezentacji nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre