Sprzedaż
149025
ul. św. Sebastiana
Kraków Stare Miasto
(gm. Kraków-Śródmieście)
1 149 000 zł
NA SPRZEDAŻ DOSKONALE ZLOKALIZOWANY 3 / 4 POKOJOWY APARTAMENT POŁOŻONY W LUKSUSOWEJ KAMIENICY PRZY UL. ŚW. SEBASTIANA, W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE PLANT I WAWELU, STARE MIASTO.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Niebywale przestronne, jasne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 100,57 m2 (powierzchnia całkowita 113,83 m2), usytuowane na III i IV piętrze odrestaurowanej kamienicy, położonej przy ul. Św. Sebastiana w ścisłym centrum Starego Miasta.

Na nieruchomość składają się:

POZIOM I – 53,93 m2

POZIOM II – 43,51 m2

KOMÓRKA LOKATORSKA w piwnicy – 3,13 m2

DO LOKALU PRZYNALEŻY DUŻY BALKON.

Nieruchomość będzie oddana na przełomie 2019/2020 r. w stanie do generalnej, indywidualnej aranżacji – media doprowadzone do Lokalu, open space, bez ścianek działowych, zgoda na montaż klimatyzacji.

Daje to wiele możliwości podziału przestrzeni według potrzeb kupującego. W zdjęciach oferty przedstawiamy przykładowe aranżacje typu 4 pokoje, 3 pokoje, 2 pokoje (open space).

Lokal będzie wyposażony w:
– nowe okna drewniane,
– automatyczne rolety zewnętrzne w oknach połaciowych (poddasze),
– drzwi antywłamaniowe,
– instalacja freonowa i elektryczna do klimatyzacji (I i II poziom).

Nieruchomość zlokalizowana w tylnej oficynie – najbardziej kameralna część inwestycji, co zapewnia ciszę i prywatność. Okna jak i duży balkon wychodzą na południowy wschód, gdzie roztacza się widok na pobliską zieleń. Budynek będzie wyposażony w windę.

OPIS BUDYNKU:

Rewitalizacja kamienicy obejmie m.in.: wymianę instalacji (piony wodno-kanalizacyjne, nowe instalacje: elektryczna, ogrzewania, monitoringu, sygnalizacji pożaru), odnowienie klatki schodowej, nową elewację budynków od strony zewnętrznej i wewnętrznej, wymianę stropów na nowe oraz zainstalowanie wind. Odtworzone zostaną zabytkowa stolarka okienna i drzwiowa w obrębie hallu i głównej klatki schodowej, a także oryginalne elementy dekoracyjne.

Wewnątrz inwestycji będzie ogród do dyspozycji mieszkańców.

OGRZEWANIE I CIEPŁA WODA Z SIECI MIEJSKIEJ (MPEC).

OPIS LOKALIZACJI:

Doskonała lokalizacja – cicha, urokliwa ulica ze starodrzewiem prowadząca ze Starego Miasta na Kazimierz, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych Plant. Doskonałe połączenie komunikacyjne z ze wszystkimi częściami miasta oraz znakomita infrastruktura (sklepy, restauracje, kawiarnie, apteka, poczta).

W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej (liczne tramwaje i autobusy), jak również sławne zabytki Starego Miasta Krakowa. Zamek królewski na Wawelu i Rynek Główny zaledwie 5 minut spacerem a do dzielnicy Kazimierz dostaniemy się w 3 minuty pieszo.

PEŁNA WŁASNOŚĆ z udziałem w gruncie i częściach wspólnych.

CENA SPRZEDAŻY:
Łączna cena sprzedaży: 1 149 000 PLN

Kupujący płaci PCC 2%

Zapraszamy do kontaktu z APHOUSE NIERUCHOMOŚCI w celu prezentacji i uzyskania dodatkowych informacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre