Sprzedaż
148572
ul. Źródlana
Wierzbica
(gm. Serock)
429 000 zł

Na sprzedaż dwa domy z działką 1600 m2 w Wierzbicy k. Serocka nad rzeką Narew (200 m), w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Teren zalesiony (zabudowa letniskowa i całoroczna) Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu i strefy krawędziowej wysoczyzny. Ładnie zaaranżowane przepływowe oczko wodne oraz nieregularny teren to dodatkowe atuty nieruchomości. Cisza, spokój, możliwość biernego i aktywnego wypoczynku (las, woda). Dogodny i szybki dojazd 40 km z Warszawy trasą 61. Działka w odległości 1 km od tej trasy (komunikacja autobusowa) oraz 500 m od kąpieliska publicznego nad Narwią.
1/ Dom drewniano-murowany dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 110 m2
2/ Dom drewniany parterowy o powierzchni 25 m2
Media:
woda – miejska
ciepła woda – bojler elektryczny
kanalizacja – szambo,
ogrzewanie -wolnostojący piec ceramiczny.
Gaz 50 m od działki , w drodze.
Obecnie nieruchomość wykorzystywana okresowo, rekreacyjnie. Możliwość zamieszkania całorocznego przy istniejącym ogrzewaniu piecem ceramicznym oraz ewentualnie dodatkowym ogrzewaniu elektrycznym.
Teren ogrodzony z alarmem, podjazd, ścieżki – kostka brukowa.
Wejście do domu drewniano-murowanego schodami bezpośrednio od frontu budynku na wysoki parter lub z drugiej strony na poziom 0 poprzez zabudowaną oszkloną werandę 12 m2.
Poziom 0: przedpokój, pokój dzienny 26 m2 z widną częścią kuchenną 8 m2, łazienka ( kabina prysznicowa), WC i schody drewniane prowadzące na wyższy poziom.
Poziom 1: salonik 15 m2, trzy małe sypialnie 8m2, 10m2, 10m2, łazienka (WC, kabina prysznicowa) oraz loggia.
W pomieszczeniach na poziomie 0 na podłogach terakota, ściany tynkowane, wysokość pomieszczeń 2,10 m; na wysokim parterze na podłogach deski drewniane, ściany karton-gips, wysokość pomieszczeń 2,60 m. W łazienkach i kuchni – terakota i glazura.
Dom drewniany 25 m2 – to typowy domek letni, wykorzystywany jako gościnny.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre