1 350 000 zł

Przestronny, wygodny dom dla dużej rodziny wybudowany został w 2003 roku według indywidualnego projektu, uwzględniającego wszelkie aspekty codziennego życia. Położony w spokojnej okolicy w bliskiej odległości zarówno zielonych terenów rekreacyjnych (Stawy Stefańskiego, Park przy ul.Konnej, Rudzka Góra) jak i miejskiej infrastruktury (Port Łódź).

Na powierzchnię użytkową 306 m2 składają się rozległa strefa dzienna w części parterowej oraz cztery sypialnie z dwoma łazienkami, garderobą i gabinetem na piętrze. Jasny i przestronny salon stanowi serce domu, będąc strefą relaksu i rodzinnych spotkań po ciężkim dniu. Część jadalna płynnie łączy się z salonem i przytulną nowoczesną kuchnią. Do niej przylega niewielka,ale niezbędna w każdym domu spiżarnia. Na tym poziomie znajdziemy również toaletę, kotłownię, garaż mieszczący dwa samochody oraz obszerny hall. Przez duże okna możemy podziwiać nastrojowy ogród, a z jadalni przez duże drzwi wychodzimy na kameralny taras, by w spokoju delektować się filiżanką herbaty bez obaw o spojrzenia wścibskich przechodniów.

Wygodne i szerokie schody prowadzą z hallu na piętro,gdzie znajdziemy cztery sypialnie, garderobę, pokój kąpielowy,łazienkę z prysznicem oraz niewielki gabinet.

Dom posiada drugie, osobne wejście, prowadzące do niewielkiego przytulnego mieszkania o powierzchni 31 m2. Znajdziemy tu pokój, łazienkę z prysznicem oraz przechodnią kuchnię. Ta strefa może być po niewielkiej adaptacji przeznaczona na działalność gospodarczą (np.gabinet lekarski), wykorzystywana jako część mieszkalna dla rodziny wielopokoleniowej lub podnajmowana jako inwestycja.

Dom jest bardzo funkcjonalny, wykonany solidnie i z wysokiej klasy materiałów. Niedrogi w użytkowaniu dzięki połączeniu różnych rozwiązań, np.ogrzewania gazowego oraz podłogowego w strefie komunikacji.

Doskonała lokalizacja, zaledwie 8 km od centrum Łodzi, oraz w bliskości trasy S-14 docelowo łączącej się z autostradą A2 i drogą ekspresową S8. W najbliższej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, apteka, poczta, sklepy, centrum handlowe.

Idealna przystań dla rodziny ceniącej uroki spokojnego życia,z szybkim dostępem do infrastruktury miasta.

Jeśli spodobała Ci się ta nieruchomość zadzwoń i umów się na spotkanie.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre