Sprzedaż
148251
Zawady
(gm. Rawa Mazowiecka)
100 000 zł

Na sprzedaż działka gruntu z warunkami zabudowy o powierzchni 10119 mkw, znajdująca się w miejscowości Zawady (woj. łódzkie).  Media woda i prąd w działce.

Działka znajduje się w bezpośrednim otoczeniu rozległych terenów zielonych. W odległości kilkuminutowego spaceru od lasu oraz rzeki Rawki. Na terenie działki znajdują się liczne drzewa, które stworzyły prywatny las, pośród którego nowy właściciel może wybudować według własnych planów dom całoroczny lub letniskowy, istnieje także możliwość realizacji planu budowy, który został przygotowany wcześniej. Działka idealnie nadaje się zarówno na cele rekreacyjne, jak i stałe zamieszkanie blisko natury. Dojazd do działki nieutwardzoną drogą gminną.
Polecam tę ofertę wszystkim zainteresowanym wypoczynkiem na łonie natury, w pięknej, malowniczej okolicy.

Odległości od:
Warszawa ok. 90 km;
Łódź ok. 65 km;
Tomaszów Mazowiecki 40 km;
Rawa Mazowiecka 9 km.

Media:
-Prąd na działce
-Woda na działce
W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości cisza, spokój i rozległe tereny zielone. W odległości 500 metrów las, natomiast rzeka Rawka w znajduje się 700 metrów od krańca działki. W promieniu 2 km malownicze szlaki rowerowe, zalew Tatar oferujący pełną infrastrukturę wypoczynkową – miejsca do grillowania, wypożyczalnie rowerów wodnych, plażę oraz miejsca do łowienia ryb.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre