Sprzedaż
148245
ul. Ogrodnicza
Zgierz Proboszczewice
(gm. Zgierz)
920 000 zł

A czy Ty chciałbyś spełnić swój mieszkaniowy „American dream” ?
Jeśli niejednokrotnie oglądając film amerykańskiej produkcji rozmyślałeś o tym jakże przyjemnie było by usiąść w fotelu na jednym z pokaźnych ganków przedstawianych na ekranie, to mam dla Ciebie dobrą informację. Zakup prezentowanej przeze mnie nieruchomości zabierze Cię w szybką, przyjemną podróż do serca stanu New Jersey.

Na sprzedaż wyjątkowy dom w całości wykonany w stylu amerykańskim. Zarówno projekt, technologia budowy, materiały, wykończenie a także wyposażenie zostało sprowadzone w tym celu z USA i zaimplementowane w lokalnych warunkach. Dom usytuowany na rozległej (2909 mkw), pięknie zagospodarowanej w roślinność działce. Dla zmotoryzowanych właścicieli przewidziane są trzy miejsca w garażu. Na terenie znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni 80 mkw dający możliwość aranżacji np. na warsztat czy inną drobną działalność.

Dom wybudowany w 1998 roku wykończony w wysokim standardzie. Część dzienna w formie „open space”:
salon w pełni wyposażony z kominkiem, na podłodze deska barlinecka, jadalnia oraz kuchnia z praktycznym wyjściem na obszerny taras. Pokój dzienny z podwyższonym sufitem wyłożony deską parkietową.
Część sypialna to: 4 przestrzenne sypialnie, w każdej garderoba, 3 łazienki wykończone marmurowymi elementami, wyposażone w między innymi prysznic, wannę z hydromasażem oraz podgrzewaną podłogę. Jedna z sypialni zaaranżowana na gabinet/pracownię. Całość dopełnia strych, który w 1/3 jest zaadoptowany na pokój, natomiast pozostała część do wykorzystania.
Ciepła woda i ogrzewanie z dwufunkcyjnego pieca gazowego (butla 2800 litrów na działce, istnieje możliwość tradycyjnego podłączenia – gaz w ulicy). Ogrzewanie rozprowadzone w postaci przypodłogowych konwektorów. Na działce również dwie studnie zbierające wodę oraz ekologiczna oczyszczalnia ścieków z rozprowadzeniem.

Powierzchnia całkowita – 314,8 mkw
Powierzchnia użytkowa – 280,8 mkw

Polecam wszystkim ceniącym spokój i wygodę a zarazem unikalność formy.

Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

W bezpośrednim otoczeniu osiedle domków jednorodzinnych, a także rozległe tereny zielone. W odległości 700 m Droga Krajowa 91 łącząca Zgierz z Łodzią, umożliwiająca dotarcie do Łodzi zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu szybko i komfortowo.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre