Sprzedaż
140819

Dom

Kłokoczyn
(gm. Czernichów)
250 000 zł

Szukasz miejsca z dala od hałasu, ruchliwych ulic, spalin i ciągłej gonitwy a jednak z dobrym dojazdem do Krakowa? A może wykonujesz wolny zawód, jesteś fascynatem-(tką) wsi a przede wszystkim nietuzinkowej zabudowy i marzysz o tym aby stworzyć swój raj na ziemi oraz przerobić stodołę na pracownię pod dębem?
Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą nieruchomości, która na pewno wzbudzi twoje zainteresowanie.
Świetnie położony, zaledwie 20minut od Krakowa, budynek do remontu, idealny dla osób pragnących mieszkać w cichej i spokojnej okolicy.
Dom posadowiony jest na 35 arowej działce, pośród zadbanej zabudowy jednorodzinnej, stwarzającej niepowtarzalny sielski klimat.
Budynek o powierzchni około 100m2, murowany z cegły, z dachem krytym dachówką. Na parterze domu znajduje się kilka pomieszczeń które na ten moment stwarzają możliwość dowolnej aranżacji, ze względu na konieczność przeprowadzenia remontu.
Dom oryginalny z lat trzydziestych XX wieku z klimatycznymi wnętrzami i cudownym starym piecem zachowanym w stanie niezmienionym. Na ogrodzonej działce znajdują się również dwie funkcjonalne stodoły z tamtych lat dopełniające klimatu oraz suszarnia tytoniu.
Bociany już tu mieszkają. A Ty kiedy zamieszkasz?
Serdecznie zapraszam do oględzin i zapewniam o atrakcyjności oferty. Służę wszelką pomocą i gorąco polecam.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre