Wynajem
140158
ul. Obrońców Westerplatte
Łódź Stare Bałuty
(gm. Łódź)
2 300 zł

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,40 mkw, znajdujące się w Łodzi przy ulicy Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest doskonale utrzymane, posiada dwa balkony i jest w pełni przygotowane na przyjęcie nowego Lokatora.

W skład nieruchomości wchodzą:
– przedpokój
– kuchnia
– pokój dzienny z balkonem
– sypialnia z balkonem
– łazienka z wc

Mieszkanie jest w idealnym stanie, przygotowane do wprowadzenia się nowego/nowych lokatorów. Lokal jest umeblowany oraz wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty.

Wchodząc do mieszkania trafiamy do przedpokoju.

Po lewej stronie stronie znajduje się przestronna łazienka, wyposażona w prysznic, wc, szafki oraz pralkę.

Kolejnym pomieszczeniem jest kuchnia, w której oprócz białej zabudowy i wszystkich niezbędnych sprzętów znajdziemy także stół z krzesłami do spożywania śniadań lub picia pysznej porannej kawy.

Na końcu korytarza po prawej stronie rozciąga się salon z częścią jadalnianą i balkonem, natomiast po lewej stronie mamy sypialnię z garderobą i balkonem, z którego mamy widok na Park im. Szarych Szeregów.

Dzięki takiemu rozkładowi mieszkanie jest bardzo przestronne, widne i sprawia wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

Pod blokiem jest parking, na którym bez problemu zaparkujemy samochód.

W bliskiej okolicy nie zabraknie niezbędnych sklepów i punktów usługowych.  Na wyciągnięcie ręki mamy do dyspozycji  Pływalnię Głowackiego – MOSiR Łódź, Teatr Kamila Maćkowiaka oraz modne knajpki (np:  znana z „Kuchennych rewolucji” Gorąca Kiełbasiarnia), a także znajdujący się nieopodal mały ryneczek, na którym kupimy świeże warzywa.

Dodatkowe informacje:

– umowa najmu okazjonalnego
– czynsz wynosi około 650 zł
– kaucja 3000 zł

Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre