450 000 zł

Do sprzedania pięknie położony dom w Rycerce Dolnej w paśmie górskim z widokiem na góry.

Podstawową zaletą domu jest jego lokalizacja. Dom znajduje się w terenie luźno zabudowanym co powoduje, że widoki z działki oraz domu (poszczególnych balkonów) na okoliczne wzgórza są nieprawdopodobne – co częściowo widać na zdjęciach.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w około 1984 r., po przeprowadzonym remoncie.

Dom posiada 3 kondygnacje wykorzystywane do celów mieszkaniowych oraz olbrzymie poddasze, które nadaje się do adaptacji (w razie potrzeb). I tak:

Kondygnacja suteren o wysokości około 2,2 m zawiera 2 pokoje, spiżarnię, kotłownię z osobnym wyjściem na ogród oraz korytarz. Obecnie ta kondygnacja jest wykorzystywana jako część gospodarcza, natomiast całość nadaje się do zaadaptowania na cele mieszkalne.

Na parterze znajduje się duży salon o wymiarach około 4,2 x 8 m (34 m2), kuchnia, łazienka oraz korytarz. Salon jest bardzo dobrze doświetlony z balkonem. Przestrzeń jaką udało się uzyskać powoduje, że jest to bardzo sympatyczne miejsce do spędzania czasu.

Kuchnia wykonana na zamówienie jest w pełni wyposażona. Meble (bardzo stylowe) zawierają w zabudowie lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną oraz wszelkie niezbędne rozwiązania do komfortowego korzystania z tego typu miejsc. Zarówno salon jak i kuchnia są bardzo cieple, wprowadzają w zachwyt swoim stylem. W łazience znajduje się większa kabina, która spełnia także funkcję wanny.

Piętro domu to 3 oddzielne pokoje, łazienka oraz korytarz. Z dwóch pokoi (nad salonem) jest wyjście na wspólny balkon, z którego rozpościerają się wspaniałe widoki. Łazienka w pełni wyposażona z wanną.

Poddasze, które obecnie nie jest zagospodarowane, jest bardzo wysokie i posiada wyprowadzenia centralnego ogrzewania (z założonymi grzejnikami). Obecnie jest to jedna przestrzeń, ale małymi nakładami finansowymi można wykonać kolejne mieszkanko lub kolejny olbrzymi salon.

Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej. Został on docieplony styropianem oraz posiada instalację wodną, kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania. Dom jest ogrzewany na ekogroszek z pieca z podajnikiem, który jest bardzo ekonomiczny.

Dom jest całoroczny, a na tyle jest dobrze docieplony, że w okresie zimowym, w czasie niezamieszkania, nie wymaga opalania.
Właściciele posiadają swoje ujęcie wody (ze studni). Dom jest podłączony do kanalizacji miejskiej.

Kolejnym ważnym atutem tej oferty jest to, że w cenie domu zostaje całe wyposażenie, które jest nowe.

Dom posiada także instalację alarmową z podpisaną umową z firmą ochroniarską.

Istnieje możliwość zakupu większego obszaru działek o łącznej powierzchni 7 812 m2, z tym, że na tą powierzchnię składa się szereg działek, w tym 682 m2, a pozostałe działki nie znajdują się bezpośrednio przy domu.

Dom zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w trzeciej linii zabudowy na wysokości ośrodka wypoczynkowego ‚RYCERKA’. W ośrodku są dostępne korty tenisowe, w niedalekiej odległości rozpoczynają się szlaki górskie.

Zapraszam do oglądania, gdyż oferta jest bardzo ciekawa i na pewno warta uwagi.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre