Sprzedaż
139211
Bełchatów
(gm. Bełchatów)
215 360 zł

Przytulne mieszkanie o powierzchni ponad 32 mkw w Bełchatowie na Osiedlu Budowlanych 3 szuka nowego właściciela!

W skład mieszkania wchodzą:

  • salon,
  • sypialnia,
  • kuchnia,
  • przedpokój,
  • łazienka 
  • komórka o powierzchni 3 mkw

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży urokliwego mieszkania, które znajduje się w spokojnej okolicy, na malowniczym Osiedlu Budowlanych. To wyjątkowe miejsce oferuje doskonałą równowagę między spokojem a bliskością miejskich atrakcji.

Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, które pozostawiają ogromną swobodę w tworzeniu funkcjonalnych przestrzeni. Dodatkowo jest tu przytulna kuchnia, która może stać się sercem domu, idealnym miejscem do wspólnych spotkań przy aromatycznej kawie czy domowym posiłku.

Chociaż mieszkanie wymaga remontu, ta perspektywa jest nie tylko szansą na stworzenie wnętrza dokładnie takiego, jakie sobie wymarzacie, ale także stanowi wyjątkową okazję do wyrażenia swojej kreatywności w procesie aranżacyjnym. Wyobraźcie sobie możliwości, jakie daje ta pusta przestrzeń, gotowa do przyjęcia Waszych wizji i pomysłów.

Warto podkreślić, że mieszkanie jest niezwykle przytulne, a naturalne światło wpadające przez liczne okna dodaje mu uroku i tworzy przyjemną, jasną atmosferę. Jest to miejsce, do którego chętnie będziecie wracać po intensywnym dniu, aby cieszyć się swoim upragnionym azylem.

Okolica, w której usytuowane jest mieszkanie, gwarantuje ciszę i urokliwy krajobraz, jednocześnie zapewniając dogodny dostęp do różnorodnych udogodnień. Bliskość sklepów, restauracji oraz terenów rekreacyjnych sprawiają, że życie w tym miejscu jest komfortowe i wyjątkowe.

Nie zwlekajcie i zobaczcie to mieszkanie już dziś! To idealna okazja, by stworzyć przestrzeń, która odzwierciedli Waszą osobowość i spełni Wasze marzenia o własnym, przytulnym gniazdku.

Skontaktujcie się ze mną, aby umówić się na prezentację i odkryć wszystkie piękne aspekty tego miejsca.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre