Wynajem
137649
ul. Adama Naruszewicza
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
4 300 zł

Elegancko urządzony apartament w Rezydencji Mokotów – u zbiegu ulic Niepodległości i Naruszewicza. Garaż podziemny. Rezydencja chroniona i monitorowana z 24-godzinna recepcją.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ :

Powierzchnia użytkowa 54 metry kwadratowe.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią – 28 m2, sypialnia główna z garderobą- 11,5 m2, garderoba – 4,5m2, łazienka – 4,6 m2,  hol – 4,9 m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku. Z balkonu roztacza się piękny widok na Mokotów. Mieszkanie zlokalizowane jest od wewnętrznej strony Rezydencji od zielonego patio, w związku z czym jest bardzo ciche. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe na poziomie -1, nr 3 i 6 istnieje możliwość wynajęcia mieszkania z dwoma miejscami, z 1 miejscem lub bez miejsca parkingowego).

INFORMACJE DODATKOWE:

Czynsz 4 300 pln plus opłaty za media. Możliwość zamówienia usług TV + internet od UPC (okablowanie) Miejsce parkingowe płatne oddzielnie – 300 zł Minimalny okres najmu – 1 rok (najchętniej dłużej)

Mieszkanie jest dostępne od zaraz!

W budynku centralna recepcja z całodobową ochroną, reprezentacyjnie urządzony pokój dla gości z toaletą przy recepcji, wygodne stanowiska do parkowania rowerów, wydzielona roślinnością altana z ławkami i fontanną, w budynku sklep spożywczy i apteka.

LOKALIZACJA :

Idealna lokalizacja,  tuż przy stacji metra Wierzbno.
Liczne połączenia komunikacji miejskiej przy ulicy Niepodległości.

Zapraszam na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre