Sprzedaż
136007
Skarboszewo
(gm. Naruszewo)
10 500 000 zł
Butikowy projekt hotelowy położony na malowniczej działce, 55 km od Warszawy ( 60 min od centrum Warszawy), 11 km od Płońska i 30 km od lotniska w Modlinie. 
 
Hitem każdej imprezy jest wykwintna, autorska kuchnia bazująca na wołowinie Highland Cattle z własnej ekologicznej hodowli.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na przejecie tego biznesu macie zapewnione rezerwacje na 2 lata do przodu. Ponadto Właściciel wraz z General Manager oferują pomoc we wdrożeniu się w biznes. Hotel działa cały rok, a opiekuje się nim sztab profesjonalistów oddanych temu miejscu. Obiekt jest utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym z dużą dbałością o każdy szczegół.

W 2003 roku obecny właściciel kupił 23 ha ziemi, na których w latach 2005-2008 r, obok starego sadu został wybudowany budynek pierwszy z budynków hotelowych oraz prywatny dom w stylu willi ranczerskiej. W kolejnych latach w związku z dużą popularnością hotelu nieruchomość powiększała się o kolejne zabudowania. 

Obecnie nieruchomość składa się z: 

Prywatnego domu z pięknym ogrodem (dom może stać się ekskluzywną częścią hotelu; obecnie przeznaczony jest na cele prywatne), dwóch budynków hotelowych z dużą częścią jadalnianą, spa oraz pokojami dla gości.

Budynek nr I, w którym znajduje się restauracja, bar, 2 sale konferencyjne oraz 11 pokoi premium.

Budynek nr II, który obejmuje salę konferencyjną, business-spa z 5 gabinetami, jacuzzi, basen zewnętrzny oraz ruską banię. Ponadto znajdują się w tej części 2 apartamenty i 22 pokoje standard.

Z hotelem nieodłącznie związane są zwierzęta tj. konie oraz 30 sztuk bydła Highland Cattle. Z myślą o nich przygotowano:
-stajnię z boksami,
-nowoczesną halę do jazdy konnej
-roundpan z zadaszeniem do treningów
-padok zewnętrzny
-siodlarnię i myjnię dla koni.
Na terenie nieruchomości znajdują się 2 jeziora, w tym jedno zarybione różnymi gatunkami ryb, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośników wędkowania oraz 2 parkingi. Parking zewnętrzny z 40 miejscami i drugi na około 20 miejsc.
Media: woda- miejska; dodatkowo studnia głębinowa, prąd- hotel posiada dodatkowy generator na wypadek awarii w dostawie prądu, kanalizacja- nowoczesna instalacja wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie- pompa ciepła, nowoczesne ogrzewanie ekologiczne. Dodatkowo własna, ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

Całość terenu jest strzeżona i monitorowana 24h.

Jest to obiekt powstały z myślą o odpoczynku od miejskiego pośpiechu i zgiełku. Położony jest wśród wśród łąk i lasów w malowniczej miejscowości. Jednocześnie jedynie 3 km od Hotelu znajdują się sklepy, bank, poczta czy apteka, a 11 km od Hotelu w Płońsku znajdziecie Państwo pozostałe usługi.

To wymarzone miejsce na integrację i aktywny wypoczynek. Dużym atutem jest Restauracja wyróżniona prestiżową nagrodą Poland 100 Best Restaurants. Nad całością czuwa przyjazna i profesjonalna obsługa.

Jakie rekomendacje najczęściej wystawiają Klienci? „Pyszne jedzenie, ciepła i rodzinna atmosfera, wyjątkowe i indywidualne podejście do Klienta. Hotel zadbał o każdy detal. Standard na najwyższym poziomie”

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre