Sprzedaż
1340228
ul. Babimojska
Poznań Grunwald
(gm. Poznań-Grunwald)
480 000 zł

Uniwersalne mieszkanie z wieloma możliwościami

Położone na parterze, z witryną i wejściem wprost z ulicy. Idealnie nadaje się na działalność gospodarczą, na biuro lub gabinet. Do zamieszkania lub pod wynajem.

Dobra lokalizacja na Grunwaldzie, przy ul. Babimojskiej.

Układ pomieszczeń (łącznie 64,4 m2)
przedpokój 4,2 m2
pokój z witryną i wyjściem na ulicę 18,6 m2
pokój z oknami balkonowymi 23,8 m2
pokój (kuchnia) 10,6 m2
łazienka 4,2 m2
piwnica 2,6 m2
Wyposażenie:

Mieszkanie jest dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, z ekspozycją na wschód i na zachód. Wszystkie okna wyposażone w rolety zewnętrzne.
Na podłogach znajdują się płytki, ściany pomalowane są na biało. Lokal jest pusty, co daje możliwość dowolnej aranżacji. W pokoju z witryną można prowadzić gabinet, biuro, pracownię, a drzwi na zewnątrz pozwalają na wejście bezpośrednio z ulicy. Natomiast duży pokój z oknami balkonowymi na zachód, to miejsce do wypoczynku.
Najmniejszy z pokoi przygotowany jest pod zabudowę kuchenną. W łazience znajduje się prysznic, toaleta, blat z umywalką i duże lustro.

Do mieszkania przynależy piwnica.
Dostępne są miejsca parkingowe dla mieszkańców, dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym parkingu.

Otoczenie:

Mieszkanie zlokalizowane w 5 kondygnacyjnym budynku w spokojnej okolicy. Niedaleko Stadion, klub sportowy, Jump Arena Grunwald. Duże tereny zielone jak Lasek Marceliński. W pobliżu liczne kawiarnie, restauracje i placówki oświatowe. Tramwaj przy ul. Grunwaldzkiej w odległości 300 m.

Opłaty eksploatacyjne:
400zł czynszu administracyjnego (woda, ogrzewanie miejskie, fundusz, śmieci)
prąd wg zużycia
Stan prawny:

Własność

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre