Sprzedaż
1340213
ul. Kwiatowa
gm. Buk
(pow. poznański)
460 000 zł

Witam,

oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w miejscowości Wielka Wieś, graniczącej z Bukiem. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kwiatowej posiada powierzchnię użytkową 76,5 m2.

Mieszkanie mieści się na piętrze w budynku o zabudowie bliźniaczej, do którego dodatkowo przynależy strych (znajdujący się nad całym mieszkaniem, jego powierzchnia nie jest wliczana w powierzchnię użytkową) oraz ogród.

Powierzchnię mieszkania stanowią:

– przedpokój
– pokój dzienny z jadalnią i kuchnią
– 2 sypialnie
– garderoba (obecnie wykorzystywana jako gabinet)
– łazienka z wanną
– 2 balkony

Samodzielność wszystkich pomieszczeń (wejścia do każdego pomieszczenia z korytarza) sprawia, że mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i daje możliwość dużej, swobodnej aranżacji.

Położenie mieszkania jest bardzo komfortowe ze względów komunikacyjnych oraz użytkowych. Mieszkanie nie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych dróg w okolicy, dzięki czemu zapewnia spokój oraz bezpieczeństwo a jednocześnie zapewnia sprawną komunikację (ok. 4km do zjazdu na autostradę A2). Dodatkowym atutem jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Buk. Mieszkanie znajduje się w odległości około 1,2 km od centrum Buku, gdzie dostępne są wszelkie udogodnienia a w najbliższej okolicy w odległości ok. 400m znajduje się Market Dino.

Mieszkanie z własną księgą wieczystą – pełna własność.
Mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe oraz rolety zewnętrzne.

Zainteresowanym klientom pomagamy w formalnościach kredytowych.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre