Sprzedaż
1340149
ul. Michała Kajki
Mikołajki
(gm. Mikołajki)
650 000 zł
Apartament usytuowany na I piętrze kamienicy położonej w rogu mikołajskiego rynku, który od portu jachtowego dzieli zaledwie kilkaset metrów. Wysmakowane wnętrze łączy klasyczny styl z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju kąpielowego oraz toalety. Pomieszczenia są bardzo przestronne i w wygodnym układzie. Staranna aranżacja według indywidualnego projektu obejmuje materiały oraz rozwiązania wyłącznie wysokiej jakości (drewno egzotyczne, kominek, wanna z hydromasażem, dźwiękoszczelne okna).
Do mieszkania przynależy obszerna piwnica (21 m²) z dostępem bezpośrednio z ulicy, która może pełnić rolę niezależnego pomieszczenia użytkowego.
Mikołajki to letnia stolica Polski leżąca w sercu Krainy Wielkich Jezior. Port w Mikołajkach stanowi idealny punkt wypadowy do korzystania z uroków Mazur. Odległość z Warszawy to 230 km.
Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt – postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre