Sprzedaż
1340084
ul. Marmurowa
Jabłonna
(gm. Jabłonna)
415 000 zł

Dwupokojowe dwustronne mieszkanie w Jabłonnie na samej granicy z Warszawą.

OPIS LOKALU
Przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Do mieszkania wchodzimy przez przedpokój o fantazyjnym nieregularnym kształcie w którym są dwie szafy w zabudowie. Na podłodze położono terakotę. Pierwszy na lewo jest mniejszy pokój odmalowany mniej więcej rok temu (nikt od tego czasu nie mieszkał). W pokoju nie duża wnęka w tej chwili zabudowana półkami. Kolejne drzwi prowadzą do przestronnej łazienki, a w niej prysznic, umywalka, toaleta i miejsce na przyłączenie pralki. W kuchni nowy piec gazowy (Junkers) bez otwartego ognia, który zapewnia ciepłą wodę i ogrzewanie w mieszkaniu, okno, na podłodze kafelki. Ostatnim i największym pomieszczeniem w mieszkaniu jest salon z balkonem. Na podłodze panele. Z balkonu widok na zieleń, okoliczne pola, szklarnie i zabudowę jednorodzinną. Do mieszkania przynależy przestrzeń w piwnicy.

BUDYNEK I OKOLICA
Mieszkanie położone na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku bez windy. Budynek na kameralnym osiedlu na granicy Warszawy i Jabłonnej. W okolicy plac zabaw, sklep spożywczy, las i wiele innych. Lokalizacja ta zapewnia uroki wsi i bliskość miasta, a co za tym idzie wszystkich jego atutów.

KOMUNIKACJA
Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy linii 731. Osiedle położone 2 minuty jazdy samochodem od ul. Modlińskiej.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre