Sprzedaż
1340079
ul. Kozielska
Gliwice
(gm. Gliwice)
205 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o pow. 24,73 m2, znajdującej się na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2017 r. Nieruchomość składa się z otwartego pokoju dziennego z zabudowaną kuchnią oraz łazienką z prysznicem, jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, co daje możliwość wprowadzenia się bez nakładu finansowego. Oferta idealna dla studenta, singla lub jako inwestycja do najmu.
Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonale skomunikowanej przestrzeni: tylko 5 minut od ścisłego centrum Gliwic, 100 m od przystanku, ok. 250 m od dworca kolejowego co z pewnością ułatwi podróżowanie do pracy czy też szkoły.
Łatwy dojazd do węzłów Drogowej Trasy Średnicowej, DK88 oraz autostrady A4 umożliwia dotarcie do centrum Katowic w mniej niż pół godziny. Z kolei niewielka odległość od węzła autostrady A1 ułatwia podróżowanie w kierunku południowej granicy Polski, jak również w kierunku Bałtyku.
W pobliżu znajdziemy również dostęp do rozrywki i punktów handlowych – kilkaset metrów od Parku Handlowego Arena.
Dla osób aktywnych relaks na świeżym powietrzu zapewni bliski dostęp do parków Szwajcaria 500 m oraz do parku Starokozielskiego 800 m.
Forma prawna – własność
Czynsz wynosi – 210,30 zł.
Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń i umów się na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre