Sprzedaż
1340078
Gieczno
(gm. Zgierz)
920 000 zł

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 20453 m2 położona w Giecznie (gm. Zgierz). Działka niezabudowana, nieogrodzona, w kształcie trapezu o wymiarach: ok. 53 m (front i tył), ok. 388 m; 414 m (boki). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, z dwóch stron: od drogi wojewódzkiej nr 702 oraz drogą gminną ul. Podleśną. Działka rolna.

Dla przedmiotowej działki została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy na budowę dwóch budynków magazynowych, przeznaczonych do składowania materiałów budowlanych wraz z niezbędnymi obiektami infrastruktury technicznej: studni, zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Budynki magazynowe należy projektować jako obiekty wolnostojące do trzech kondygnacji nadziemnych z dopuszczeniem kondygnacji podziemnej lub podpiwniczenia. Dach jednospadowy, dwuspadowy, wielospadowy o kącie nachylenia od 5 do 60 stopni, lub płaski, i wysokości kalenicy od 3 do 10 metrów. Decyzja o warunkach zabudowy do wglądu w biurze.

Media: energia elektryczna, woda w ulicy.

Doskonała lokalizacja. W pobliżu znajduje się stacja benzynowa. Zjazd na autostradę A2 (SPO Zgierz) ok. 11 km, zjazd na autostradę A1 (Piątek) ok. 11 km.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre