Sprzedaż
1340050
ul. Józefa Dietla
Kraków Śródmieście
(gm. Kraków-Śródmieście)
749 000 zł

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,82 mkw. Mieszkanie wykończone, po generalnym remoncie w 2016 roku. Nadaje się do zamieszkania lub na inwestycję pod wynajem od razu! Dodatkowym atutem jest bliskość rynku głównego, rzeki Wisły, bulwarów. Bardzo dużo miejsc spacerowych i widok na Wawel.

MIESZKANIE
Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Dietla. Wyposażone w drzwi przeciwwłamaniowe. Ogrzewanie gazowe, w łazience i na korytarzu ogrzewanie podłogowe. W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja. Okna drewniane o zwiększonej wytrzymałości akustycznej. Wysokość mieszkania 3,5-3,7 m. W kuchni znajduje się antresola. Nad łazienką i korytarzem wygospodarowano schowek. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7,9 m2.
Składa się z:
– salonu
– otwartej kuchni z wydzieloną antresolą
– łazienki
– przedpokoju z pojemnymi szafami
– balkonu z widokiem na Wawel

Pokoje są bardzo dobrze nasłonecznione. Ekspozycja na południowy zachód.

KAMIENICA
Elewacja zabytkowej kamienicy i klatka schodowa jest odrestaurowana, po generalnym remoncie. Bardzo ładna klatka schodowa, wyposażona w dużą windę.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w Dzielnicy Kazimierz przy ulicy Dietla. W pobliżu znajdują się główne atrakcje Krakowa tj. Rynek Główny, nadwiślańskie bulwary, dzielnica Kazimierz oraz Wawel. Idealna lokalizacja dla inwestycji po wynajem lub do zamieszkania dla osób ceniących bliskość zabytków oraz możliwość spacerów. W pobliskiej okolicy znajdują się tereny zielone. W pobliżu szeroko rozwinięta komunikacja miejska – tramwaje i autobusy dojeżdżające w każdą stronę miasta. W okolicy restauracje i punkty gastronomiczne, przychodnie, sklepy, przedszkola i żłobki, siłownia, bank, kościół.

FINANSE
740 000 zł – nieruchomość

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre