435 000 zł

Każdy z nas marzy o swojej małej enklawie z dala od zgiełku, natłoku spraw, ludzi czy codziennego pędu. O możliwości spędzania czasu bliżej przyrody, w spokojnym miejscu z pięknym ogrodem, gdzie powietrze jest czyste, las i jezioro są tuż pod nosem, a słowo „relaks” naprawdę wypełnia swoje znaczenie.
Właśnie teraz możesz spełnić swoje marzenia kupując ciekawy i przestronny dom letniskowy z opcją całorocznego użytkowania, położony na zielono obsadzonej, prawie 660m2 działce z pełną własnością gruntu.

Zapraszam Cię na spacer po niezwykłym miejscu, znajdującym się przy ul. Biwakowej w Cerekwicy, tuż przy Jeziorze Pamiątkowskim i otaczającym je lesie, na kameralnym i cichym osiedlu kilkunastu domów letniskowych oraz całorocznych.

Parter domu to ok. 28 m2 – bardzo wysoki salon połączony z nieco schowaną ok. 6m2 kuchnią, prawie 7m2 pokojem oraz łazienką i korytarzem z miejscem na szafę.
Naturalnym przedłużeniem części dziennej jest zadaszony ok. 18 m2 taras, z możliwością zainstalowania tam kominka zewnętrznego z funkcją grilla czy wędzarni. Dodatkową powierzchnią parteru jest ok. 18m2 zamykany garaż.

Na piętrze natomiast mamy część sypialnianą z dwoma osobnymi pokojami – ok. 13 i 15 m2. Skosy w części sypialnianej tworzą fajny letniskowy klimat, a przestrzeń nad salonem pozwala pomyśleć o zaaranżowaniu antresoli.

Budynek został wykonany bardzo solidnie, tradycyjną techniką murarską. Ściany zewnętrzne to dwie warstwy cegły, pomiędzy którymi jest warstwa ocieplenia z wełny mineralnej, co razem daje mur grubości 45cm! Fundamenty to betonowe bloczki. Dach tworzą drewniane krokwie oraz deski ocieplone wełną mineralną i pokryte cementową dachówką. Oczywiście każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się ze szczegółową dokumentacją projektową odnośnie budowy i konstrukcji budynku.

Dom pełnił dotychczas funkcję raczej letniskową, niemniej jednak po adaptacji i zainstalowaniu centralnego ogrzewania bez problemu może służyć jako dom całoroczny dla rodziny. Aktualnie dom ogrzewany jest piecem typu „koza”. Posiada również instalację elektrycznego ogrzewania podłogowego, która nie była nigdy uruchomiona. Nieruchomość uzbrojona jest w prąd oraz posiada własne ujęcie wody ze studni głębinowej. Na ścieki zainstalowano zbiornik bezodpływowy ok. 8 m3.

Forma własności to pełna własność z księgą wieczystą.
Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania- Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Dom wybudowany zgodnie z pozwoleniem na budowę i posiadający odbiór i zgodę na użytkowanie.
Możliwość kupna na kredyt.
Nieruchomość bez żadnych obciążeń.
Dojazd ok. 800m z drogi asfaltowej drogą leśną. Planowane jest połączenie osiedla i stworzenie dojazdu również od drugiej strony poprzez połączenie z ul. Przecławską.

W odległości ok. 3-4km od domu znajdują się sklep spożywczy, sklep mięsny, piekarnia z cukiernią, szkoła podstawowa, restauracje, stacja benzynowa czy kościół, tak więc wszystko jest praktycznie pod ręką. Jak widać do jeziora z pomostami i małą plażą jest kilkadziesiąt metrów. Po drugiej stronie jeziora jest natomiast piaszczysta, zadbana i strzeżona plaża publiczna w Pamiątkowie, z barem food truckami i wypożyczalnią sprzętu wodnego.
Jeśli natomiast będziecie potrzebować zrobić większe zakupy czy załatwić jakieś ważniejsze sprawy to do Rokietnicy jest ok 10min drogi autem.
Do centrum Poznania oddalonego o ok. 27km spokojnie dojedzie się autem w dobre pół godz. ze względu na szybki dojazd dwupasmówką, a jeśli będziecie chcieli skorzystać z innej opcji dojazdu do Poznania, to ok. 3,5km od domu, w Pamiątkowie znajduje się stacja kolei podmiejskiej.

Ta nieruchomość może być spełnieniem marzeń o odskoczni od codziennego pędu, stresu i natłoku pracy.
Może być to bezcenne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i do życia.
Za cenę niewielkiego mieszkania w „wielkiej płycie” można kupić i spokojnie urządzić sobie ciekawy i solidnie wybudowany dom, położony na optymalnej rozmiarów działce z pełną własnością gruntu, tuż przy mało komercyjnym jeziorze bogatym w wiele gatunków ryb.
Czyż nie brzmi to dobrze?

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre