Sprzedaż
1340016
ul. Górczewska
Warszawa Wola
(gm. Wola)
560 000 zł

Poszukujesz mieszkania, do którego będzie miło wracać codziennie po pracy, uczelni ?

Istotne jest dla Ciebie położenie, abyś nie spędzał pół dnia na dojazdach ?

Mam coś dla Ciebie !

Zapraszam Cię do zapoznania się z mieszkaniem w doskonałej lokalizacji – blisko centrum oraz dwóch stacji metra, które jednocześnie jest ciche i atrakcyjnie wykończone.

MIESZKANIE

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, z których jeden pełni funkcję salonu z wygospodarowaną częścią wypoczynkową oraz aneksem kuchennym. Znajdziemy w nim również miejsce do wspólnego celebrowania posiłków oraz wysokie aż do sufitu szafy, które nie tylko są pojemne, ale spełniają również funkcję dekoracyjną – powiększając wizualnie przestrzeń, dzięki zamontowanym na całej długości lustrom. Co więcej znajduje się tu również wyjście na duży balkon, z którego mamy widok na zieleń (obecnie trwa odnowienie elewacji i nie widać tego na zdjęciach, warto przekonać się na żywo).

Oddzielna sypialnia to prywatną część, w której zregenerujemy siły po całym tygodniu. Naprzeciwko znajduje się klimatyczna łazienka z obudowaną zielonymi płytkami wanną z funkcją prysznica, toaletka z dodatkowymi powierzchniami do przechowywania kosmetyków oraz miejsce na pralkę.

LOKALIZACJA

Kto zna to miejsce, ten zapewne wie że jest to bardzo dobra lokalizacja. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od dwóch stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych. W pobliżu mamy liczne sklepy, przedszkole, żłobek, restauracje czy cukiernię i aptekę. Do centrum dostaniemy się bezpośrednim tramwajem lub autobusem w 20 minut.

Jeśli to mieszkanie spełnia Twoje wymagania, przyjdź i obejrzyj je na żywo !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre