Sprzedaż
1340011
ul. Włodzimierza Majakowskiego
Poznań Antoninek
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
1 690 000 zł

UNIKATOWY,KOMFORTOWY I STYLOWY APARTAMENT W JEDNEJ Z NAJATRAKCYJNIEJSZYCH CZĘŚCI POZNANIA

Apartament wykończony wysokiej jakości materiałami wśród zieleni oraz tuż obok stawów, zlokalizowany w inwestycji Warzelnia, zrealizowanej przez Nickel Development.

WARZELNIA to położony w prestiżowej lokalizacji kompleks apartamentowy, nawiązujący do architektury Browaru Mycielskich.
Nieprzemijający styl i klasyka budynku idealnie współgrają z pięknem otaczającej przyrody – elegancja, prostota, ponadczasowa forma architektoniczna tworzą tutaj harmonijne połączenie.

Położona na skarpie, nad brzegiem Stawu Browarnego, Warzelnia oferuje widoki dalekie od miejskich, chociaż jest zlokalizowana w granicach Poznania, przy ul. Majakowkiego.

CAŁY KOMPLEKS JEST ZAMKNIĘTY ORAZ OBJĘTY CAŁODOBOWĄ OCHRONĄ ORAZ MONITORINGIEM.

WYJĄTKOWY Apartament o łącznej powierzchni 83,13 m2 znajduje się na 3 kondygnacji

DÓŁ pełni funkcję reprezentacyjną – zaprojektowano tutaj przestronny salon z kominkiem, w pełni wyposażoną i zaaranżowaną kuchnię, łazienkę, garderobę oraz korytarz

Na tej kondygnacji mamy również do dyspozycji przestronny, kameralny i zagospodarowany taras, który stanowi płynne przedłużenie salonu

PIĘTRO – na tym poziomie znajduje się główna sypialnia, 2 pokoje oraz łazienka
Pokoje sypialne umieszczone zostały na antresoli, co powoduje, iż strefa prywatna jest wyraźnie oddzielona od strefy dziennej.

Antresola oprócz walorów estetycznych, nadaje loftowego i unikalnego charakteru.

Apartament w idealnym stanie, w całości wykończony i umeblowany z dbałością o dobór najwyższej jakości materiałów
Okna wyposażone w szyte na wymiar eleganckie zasłony oraz automatyczne rolety SOMFY, dodatkowo dwustrefowa klimatyzacja.

Duże przeszklenia oraz ponadprzeciętna wysokość pomieszczeń, potęgują wrażenie przestrzenności

Apartament Charakteryzuje się przemyślanym, funkcjonalnym układem oraz spójnością barw i dodatków, a dzięki dużej ilości przeszkleń wnętrze jest doskonale doświetlone.

Zaletą tej nieruchomości, która zasługuje na osobne wskazanie, to technologia inteligentnego domu

JEST to idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum. Industrialna architektura i otoczenie przyrody tworzą harmonijne połączenie, dające znakomite warunki, żeby odpocząć od zgiełku miasta.

Inwestycja o współczesnej formie dla współczesnych ludzi – zlokalizowana w sąsiedztwie malowniczych stawów maltańskich i terenów spacerowo – rekreacyjnych.

Zielona okolica i doskonały dojazd do centrum miasta czynią to miejsce szczególnie atrakcyjne

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !
NA PRAWDĘ WARTO

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre