Wynajem
1339967
ul. Połczyńska
Warszawa Bemowo Jelonki
(gm. Bemowo)
3 400 zł

Jeśli poszukujesz lokalu mieszkalno-biurowego do zaaranżowania wg. własny potrzeb, w dobrej cenie oraz znakomitej lokalizacji to zapraszamy do nas.

Nieruchomość  zlokalizowana jest w Warszawie  przy ulicy Połczyńskiej, w dzielnicy Bemowo/Jelonki.

Dużym atutem jest lokalizacja: 
– do centrum Warszawy dojedziemy zaledwie  w 18 minut,
– do lotniska Chopina dojedziemy w 17 minut,
– do Dworca Centralnego PKP dojedziemy w 16 minut. 

Dodatkowo ulica Połczyńska jest bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą dzięki wielu liniom autobusowych oraz tramwajowym.

Lokal oddalony od ulicy Połczyńskiej na tyłach podwórka wraz z przynależnymi 3 miejscami postojowymi wliczonymi w koszt najmu.   

Nieruchomość usytuowana jest nad warsztatem ślusarskim z osobnym wejściem na pierwszym piętrze. Teren jest ogrodzony i zamykany w godzinach nocnych, co daje duże bezpieczeństwo i kontrolę.

W pobliżu znajdziemy między innymi : sklepy spożywcze oraz specjalistyczne, stacje benzynowe, restauracje, szkoły oraz przedszkola i żłobki oraz wiele innych punktów usługowych.

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 124 mkw w skład którego wchodzą : 
– pokoje o pow. 14 , 17 , 17 , 16 , 16 mkw
– przedpokój / hol o pow. 15 mkw
– kuchnia o pow. 9 mkw
– łazienka o pow. 9,5 mkw
– schowek/magazynek o pow. 5 mkw

Wszystkie pokoje, oprócz jednego posiadają bardzo dobre doświetlenie poprzez duże okna z PCV.
W całym lokalu wymieniono instalację grzewczą wraz z piecem gazowym, który jest nowy.
Pomieszczenia wymagają mniejszego lub większego remontu, który pokrywa najemca z własnych środków, natomiast właściciel odliczać będzie te koszty remontu od czynszu miesięcznego w wysokości 3/4 miesięcznie ( do zapłaty będzie 1/4 czynszu miesięcznie do momentu całkowitej spłaty kosztów remontu ). 

Energia do przepisania na najemcę, więc rozliczenie kosztów za prąd będzie bezpośrednio z dostawcą usług, natomiast pozostałe koszty tj. gazu ( ogrzewanie własne ) i wody według zużycia i stanu z liczników.

WAŻNE : W sytuacji wykonania remontu przez najemcę istnieje możliwość podpisania umowy najmu na okres nawet powyżej 5 lat oczywiście po przedstawieniu projektu kosztów remontu oraz uzgodnieniu z właścicielem lokalu.

Idealne miejsce dla dużej rodziny, na usługi medyczne (np. mała przychodnia, stomatologia ), na biuro księgowe, na magazyn, na hostel ( tylko pod pewnymi warunkami – do ustalenia z agentem prowadzącym ) lub inne. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre