Sprzedaż
1339950
Dziećmiarki
(gm. Kłecko)
170 000 zł

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana nad jeziorem! W cenie także udział w drugiej, dużej działce (pow. 6.400 m2) sąsiadującej z jeziorem Linie, zagospodarowanej ścieżkami, plażą i wiatą, a także udział w drodze wewnętrznej. Działka ma optymalny kształt – szerokość frontu ok. 25 m.

Działka położona jest w Lednickim Parku Krajobrazowym, w Osadzie Lednickiej. W otoczeniu znajdują się jednorodzinne domy utrzymane w jednolitym stylu rustykalnym, wielkopolskim – wykończone drewnem, z podcieniami, co tworzy urokliwy klimat tradycyjnej wsi. Jezioro jest otoczone starym, mieszanym lasem. Dookoła jeziora biegnie ścieżka przyrodnicza. Jest to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe lub spacery piesze wśród jezior, lasów i wzgórz. Zejście do plaży nad jeziorem to tylko 170 m spaceru w dół, utwardzoną ścieżką.

Dojazd odbywa się drogą asfaltową bardzo dobrej jakości. Uzbrojenie: prąd, woda, w najbliższym czasie kanalizacja. Sąsiednie domy mają zainstalowane piece na pellet, co jest rozwiązaniem ekonomicznym (wygoda i koszty podobne jak przy gazie) i ekologicznym. Miejscowy plan pozwala na wybudowanie nawet do 220 m2 domu (lub mniejszy).

Dojazd do Poznania (Śródka): 35 min. Do Gniezna: 10 min. Na miejscu niewielki sklep. Pozostałe usługi: Kłecko, 6 km.

Działka nad jeziorem, ze współwłasnością prywatnej plaży, to absolutny unikat! Można ją traktować jako własne, wymarzone „miejsce na ziemi”, lub jako inwestycję, która ze względu na unikatowe walory otoczenia będzie szybko zyskiwać na wartości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre