Sprzedaż
1339936
ul. Chemiczna
Poznań Główna
(gm. Poznań-Nowe Miasto)
2 500 000 zł

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 4491m2 położoną przy ul. Chemicznej w Poznaniu.
Nieruchomość położona jest na terenach oznaczonych symbolem U/P, co oznacza że w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania teren jest przeznaczony pod zabudowę usługową, produkcyjną, składów i magazynów.
Na terenie nieruchomości znajduje się schron amunicyjny z końca XIX w., który został uwzględniony w koncepcjach zabudowy terenu.
Dojazd do nieruchomości jest realizowany drogą wewnętrzną połączoną z ulicą Chemiczną (rejon ulic: Gdyńska, Bałtycka, Lechicka oraz Hlonda).
Przedmiotowa działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę:
– budynku biurowego (4 kondygnacje) o pow. użytkowej 4376m2, z zabezpieczeniem 60 miejsc postojowych na terenie nieruchomości
lub
– budynku niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej (4 kondygnacje) o pow. użytkowej 5700m2, z zabezpieczeniem 75 miejsc postojowych: 42 na terenie i 33 w hali garażowej.
Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana pod kątem zaplanowanych na niej inwestycji oraz bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta (przy drodze krajowej 92, z dobrym dojazdem do drogi ekspresowej S5 i autostrady A2).
Na teren Nieruchomości doprowadzono przyłącza sieci infrastruktury technicznej:
– prąd,
Cena 2 500 000 zł
Zapraszamy na prezentację 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre