Sprzedaż
1339877
gm. Komorniki
(pow. poznański)
1 950 000 zł

Polecam Państwu do zakupu obszerny dom z wydzieloną częścią usługową. Obiekt zbudowany ze świetnej jakości materiałów w 1995 roku. W ramach generalnego remontu ocieplono elewację, wymieniono dach, instalacje oraz okna na parterze. Od frontu został dobudowany budynek 73m2, klimatyzowany i przeznaczony pod wynajem (możliwość cesji umowy najmu z zapewnionym dochodem, np. na spłatę kredytu). W oknach PCV są rolety, obiekt posiada instalacje alarmową. 
Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią, kuchnią, łazienkę, wiatrołap i sypialnię. Na uwagę zasługują marmurowe posadzki. Na piętrze są trzy sypialnie, łazienka, korytarz i urokliwy jasny salon w formie  open space. Z obu stron domu są rozległe balkony, a na dole spory taras.
Bryłę domu cechuje elegancki styl. Przestrzeń umożliwia zastosowanie wyszukanych aranżacji architektonicznych.
Dom posiada ogrzewanie gazowe, tradycyjne co oraz 3 kominki, w tym jeden w części usługowej, ma ona także niezależny piec gazowy. W bryle domu znajduje się duży garaż na min 2 samochody. Całość jest podpiwniczona i zagospodarowana na siłownię, kotłownię, pomieszczenia gospodarcze.
Dziaka ma powierzchnię 1320 m2 a zadbany ogród, to akurat tyle, by się cieszyć zielenią i nie napracować! Miejsce parkingowe przy domu własnościowe.

Rewelacyjna lokalizacja! 20 minut do centrum Poznania, autobus w odległości 5 minut drogi. 
Zapraszam do zakupu przedsiębiorczą rodzinę!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre