Sprzedaż
1339871
ul. Letniskowa
Józefosław
(gm. Piaseczno)
800 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie z 3 sypialniami usytuowane na zamkniętym osiedlu niskich apartamentowców przy ul. Letniskowej 8 w nowoczesnym, podwarszawskim Józefosławiu. Jedna z lepszych lokalizacji w okolicy. Zaledwie 500m od lasu Kabackiego. Nie ma tu miejskiego zgiełku (osiedle w bocznej uliczce, a samo mieszkanie bardzo ciche), ale bogatą infrastrukturę i wszystko aby wygodnie żyć masz na wyciągnięcie ręki. ..Brzmi kusząco?

Mieszkanie ma 97m2 (84,5m2 w KW+12,5m2 dodatkowy pokój). Rozkład mieszkania sprawia, że można dowolnie dopasować przestrzeń do swoich potrzeb. Stworzyć komfortowe pokoje dla członków rodziny lub funkcjonalną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

Na dole znajdziesz:

 Salon (29m2) z oknami na 3 strony świata (wschód, zachód, północ)
 Kuchnia (11,5m2) z dużym oknem i przestrzenią do kulinarnych szaleństw. Kuchnia jest osobna, choć oryginalnie była połączona z salonem w większą otwartą przestrzeń i z powodzeniem można do tego stanu wrócić
 Pokój (11m2)
 Łazienka z kabiną prysznicową
 Hol
 Balkon (8m2) – w kwadracie, częściowo zadaszony (ekspozycja wschodnia).

Wchodząc na piętro po ażurowych, dębowych schodach odkryjesz:

 Pokój (11m2)
 Pokój (12m2)
 Łazienkę z wanną
 Schowek (3m2)
 Duży taras (13m2) (ekspozycja zachodnia)

Całe wnętrze wykonano z wysokiej jakości materiałów – zadbany dębowy parkiet, na ścianach gładź tynkowa i farby strukturalne, okna drewniane, w kuchni drewniana zabudowa wyglądająca jak nowa. We wnętrzach dominują kolory ziemi – beże, brązy, biele i ecru nadające całości klasycznej elegancji. Mieszkanie posiada również klimatyzację i ma ekspozycje na 3 strony świata (wschód-zachód-północ). Atutem są też 2 tarasy – 8m2 balkon z częściowym zadaszeniem będzie doskonałą przestrzenią do odpoczynku lub pracy, a 13m2 taras to idealne miejsce do oglądania zachodów słońca, kąpieli słonecznych lub spotkań przy grillu z najbliższymi.

Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w otoczonym zielenią kameralnym apartamentowcu (tylko 4 mieszkania). Zamknięte, ciche osiedle, gdzie sąsiedzi witają się serdecznym „dzień dobry”, a dzieci wspólnie spędzają popołudnia na zielonej przestrzeni osiedla, której tu nie brakuje. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają czujni i życzliwi pracownicy ochrony „z powołania”, którzy znają wszystkich mieszkańców i służą pomocą w każdej sytuacji. Osiedle budowane według „starej” szkoły – jest tu dużo przestrzeni i pięknie utrzymanej zieleni. To miejsce, do którego z chęcią przeprowadzisz się nie tylko Ty, ale również Twoje dzieci.

MIEJSCE SZYTE NA MIARĘ DZIECI…
…bo wszystko co robimy, robimy z myślą o nich, a one przeprowadzając się do Józefosławia, będą zachwycone nie tylko możliwością zabawy na dużym, zielonym terenie, ale również (co nawet ważniejsze) towarzystwem do zabawy – na osiedlu mieszka sporo dziećmi w różnym wieku, dlatego każde z nich z pewnością znajdzie przyjaciela na długie lata.
Z punktu widzenia rodziców ważna będzie również infrastruktura Józefosławia, który jest nowoczesną i samowystarczalną miejscowością. Tu znajduje się kilka świetnie wyposażonych przedszkoli (najbliższe 5 min spacerem), szkoły (publiczna niemalże graniczy z osiedlem), kilka szkół niepublicznych, a także szkoły językowe, nowoczesne przychodnie zdrowia, klub sportowy z krytymi kortami tenisowymi i basenem, kilka restauracji i liczne sklepy (m.in.: Biedronka, Lidl, Auchan), a wszystko to dosłownie pod ręką, bez konieczności wyjazdu do Warszawy.

DLA SPRAGNIONYCH KONTAKTU Z PRZYRODĄ
Niewątpliwym atutem mieszkania jest bliskość do lasu Kabackiego, od którego dzieli Cię zaledwie 500m spacerem. W okolicy nie brakuje także ścieżek rowerowych i chodników, w odległości 5 min spacerem nowo otwarty i nowocześnie urządzony skwer gminny. Wartą wspomnienia atrakcją jest również widok pasących się na łąkach koni z pobliskiej stadniny Aldragho.

Czyż ten podmiejski klimat nie jest przypadkiem właśnie tym, czego szukasz?

Najbliższe placówki oświatowe:
Przedszkole Świat Bajek – 3 min spacerem
Przedszkole Słoneczko – 10 min spacerem
Szkoła Podstawowa Publiczna- 2 min spacerem
Szkoła Językowa Chatting Kids – 2 min spacerem

Sklepy i centra handlowe:
Auchan Supermarket, Rossmann, Pepco i mała galeria handlowa – 2 km
Centrum Handlowe Auchan Piaseczno oraz Leroy-Merlin – 3 km
Biedronka i Lidl – 1 km
Designer Outlet Piaseczno – 3 km

Ważne punkty:
Las Kabacki – 500 m (6 min spacerem)
Powsin – 3 km rowerem przez las
Biblioteka i Klub kultury – 200 m
Veturilo (stacja rowerów) – 250 m
Ośrodek Jeździecki Aldragho – 250 m

Dojazd do Warszawy:
Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu
• bezpośredni autobus do stacji Metro Wilanowska.
• bezpośredni autobus do kolejki podmiejskiej stacja Warszawa-Jeziorki
• starsze dzieciaki, uczące się w W-wie, często jeżdżą rowerem przez las Kabacki do stacji metra Kabaty. Twierdzą, że zajmuje im to 15 min.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre