Sprzedaż
1339865
gm. Poznań-Stare Miasto
(pow. Poznań)
675 000 zł

* Atrakcyjny lokal 65 m2 * Komórka 6 m2 * Garbary 95B * Logia *** Miejsca postojowe *

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu mieszkalnego, aktualnie wynajmowanego na biuro, w ścisłym centrum Poznania.

Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w nowoczesnym, prestiżowym apartamentowcu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym, wybudowanym w 2009 roku przez firmę Nickiel.

Powierzchnia całkowita wynosi 70,31 m2 z czego 64,49 m2 stanowią dwa pokoje, aneks kuchenny, aktualnie zaadoptowany na biuro, łazienka i korytarz, pomieszczenie gospodarcze
oraz 5,82 m2 stanowi (komórka lokatorska) usytuowana tuż przy lokalu.

Do mieszkania jest wejście z klatki schodowej. Na tyłach nieruchomości znajduje się również wyjście na patio – przepięknie zaaranżowane zielenią. Widok uprzyjemnia duża nowoczesna fontanna.

Z lokalu roztacza się widok na główną ulicę Garbary.

Okna wychodzące na: wschód.

Dostępne media: prąd, siła, internet, telefon.

Lokal może być idealnym miejscem dla firmy z branży biurowej, księgowej, handlowej, usługowej, IT, itp. Idealnie nadaje się również na kancelarię, a po odpowiednim zaaranżowaniu do zamieszkania.

Atutem jest doskonała lokalizacja – blisko Starego Rynku, przy główniej ulicy Garbary. W lokalu zamontowano duże, wyciszone do 35 dB okna balkonowe wychodzące z każdego z pokoi na przestronny balkon typu loggia.

Do mieszkania przynależą dwa podwójne miejsca parkingowe w hali garażowej, dodatkowo płatne, każde w cenie 50 tyś. PLN.

Na froncie prestiżowego budynku usytuowane jest szklane tablo na szyld i reklamy. W otoczeniu znajduje się wiele biur i mieszkań, co świadczy o dużym potencjale biznesowym tej nieruchomości.

Budynek jest bardzo dobrze zaizolowany termicznie co powoduje małe zapotrzebowanie na energię cieplną. Instalacje CO i CWU są prowadzone pod posadzkami w korytarzach co powoduje, że cały obiekt jest ciepły. Wszystkie pomieszczenia posiadają indywidualne niezależne kominy wentylacyjne.
Wideofon pozwala na identyfikację dzwoniącego z wejścia przy ul. Garbary oraz od strony dziedzińca. Drzwi wejściowe do lokalu są wyciszone wewnętrznie i obustronnie wykonane z naturalnego dębu z zasuwą Gerda. Do lokalu prowadzi przestronna klatka schodowa, na parterze jest hal z windą komunikacyjną z podziemia hali garażowej. Podłogi pokryte są panelami w kolorze dębu.

Na terenie całego budynku czuwa całodobowa ochrona oraz jest monitoring. Obiekt jest utrzymany w czystości przez ekipę sprzątającą. Budynek został wybudowany i wykończony w wysokim standardzie wg norm niemieckich wybudowany przez firmę NICKEL.

Koszt miesięczny czynszu za lokal do wspólnoty wynosi 751,68 zł netto.
Koszt pomieszczenia przynależnego w wysokości 30 tyś. PLN wliczono w cenę mieszkania.

Do ceny mieszkania należy doliczyć:

– dwa podwójne miejsca postojowe w cenie 100 tyś. PLN.

Sprzedaż możliwa wyłącznie z miejscami postojowymi.

Zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre