Sprzedaż
1339842
Zakrzewo Kościelne
(gm. Mała Wieś)
68 720 zł

Urokliwa, spokojna działka położona w pobliżu grzybowych lasów i Wisły, między Wyszogrodem a Płockiem, około godzinę drogi od Warszawy. Może służyć zarówno jako działka rekreacyjna, lokata kapitału czy miejsce budowy całorocznego domu jednorodzinnego. Na sprzedaż są dwie działki budowlane, każda po 1718 metrów (ok. 21 x 82 metry) oraz działka leśna.

==Informacje podstawowe==
Na sprzedaż oferuję dwie działki, które można złączyć w całość, każda o powierzchni 1718 metrów (306/4 oraz 306/5) wraz z udziałem w drodze dojazdowej (działka 306/2). Każda w cenie 40 zł/m2. Dodatkowo, na sprzedaż jest pobliska działka leśna (209) o powierzchni 1500 metrów, cena do uzgodnienia.

== Lokalizacja ==
Zakrzewo Kościelne, gmina Mała Wieś, powiat płocki. Każda z działek budowlanych sprzedawana jest wraz z udziałem w działce dojazdowej, łączącej się z drogą gminną, co gwarantuje dostęp do drogi publicznej. Niecałe 5 km od trasy 62 (Wyszogród-Płock), 88 km od centrum Warszawy , 16 km do Wyszogrodu i 30 km do Płocka. Rzeka Wisła w odległości 1,5 km.

== Okolica ==
Spokojna, cicha i bardzo zielona. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny rekreacyjne, lasy, łąki i pola oraz niska zabudowa jednorodzinna. Świetne miejsce na weekendowe wypady ze stolicy, zwłaszcza dla grzybiarzy.

== Przeznaczenie ==
Tereny objęte MPZP: funkcje podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i o charakterze rekreacji indywidualnej wraz z obiektami towarzyszącymi (powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 75 % powierzchni działki, maksymalna wysokość zabudowy – jedna kondygnacja plus poddasze użytkowe (8m)).

==Media==
Woda i prąd w drodze dojazdowej.

== Stan Prawny ==
Własność: Ustanowiona KW
Wolna od ograniczeń w rozporządzaniu i od obciążeń na rzeczy osób trzecich.

== Dla kogo ==
Dla ludzi ceniących sobie spokój i bezpośrednie sąsiedztwo natury. Nadaje się zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i teren pod budowę domu jednorodzinnego. Jest to także dobra lokata kapitału, w okolicy powstają domy jednorodzinne oraz rekreacyjne.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre