Sprzedaż
1339772
ul. 1-go Maja
Piekary Śląskie
(gm. Piekary Śląskie)
1 999 000 zł

Oferuje do sprzedaży teren przemysłowy(4060m2) wraz halą magazynową(300m2) oraz pomieszczenia biurowe. Budynek biurowy ok. 170m2 został wybudowany w 2017r. i składa się z dwóch kondygnacji a 11 pomieszczeń daje możliwość swobodnego działania jak i obsługi klienta.

Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana, szybkie połączenie z A1, DK11 oraz DW911. Dojazd bez żadnych ograniczeń wysokościowych oraz tonażowych. Obowiązujący MPZP 14TU, zgodnie z uchwałą nr LIII/630/2018 Rady Miasta Piekary Śląskie. Dzierżawa wieczysta.

Zdecydowanymi atutami są:
utwardzony teren;
cały obiekt ogrodzony;
brama wjazdowa na pilota;
20 miejsc parkingowych;
oraz
monitoring;
system alarmowy;
centralne ogrzewanie;
niskie opłaty eksploatacyjne;

ZAPRASZAM DO KONTAKTU I NA PREZENTACJE!!!

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, współpracujemy z projektantami oraz wykonawcami.

Ze względu na obecną sytuację w kraju proponujemy również spotkanie online gdzie dzięki wielu Naszym narzędziom będziemy mogli przespacerować się po nieruchomości i porozmawiać na temat inwestycji bez wychodzenia z domu! A w przypadku pozytywnej decyzji bezpiecznie przeprowadzimy przez proces zakupu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre