Wynajem
1339763
ul. Szczerbca
Warszawa Białołęka
(gm. Białołęka)
4 000 zł

Szklarnia posiada powierzchnię użytkową 468 m2, wymiary podstawy to 42x12m, wysokość od 2 do 5m oraz drzwi o wymiarach 2,2×2,5m – możliwość wjechania autem do środka. Do dyspozycji najemcy jest również kawałek terenu wokół szklarni – powierzchnia wystarczająca do zaparkowania 2 aut dostawczych (około 70m2 przed szklarnią). Szeroka dwuskrzydłowa brama wjazdowa na działkę.

Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 100m od ul. Modlińskiej, w ciągu kilku minut dostaniemy się stąd do obwodnicy Warszawy lub mostem Północnym na drugą stronę Wisły. Najbliższy przystanek autobusowy (Klasyków) znajduje się 300m od działki, odjeżdża stąd 5 linii autobusowych – m.in. 511 dowiezie nas do stacji metra Młociny w 11 min. Blisko jest również stacja PKP Warszawa Płudy skąd odjeżdżają kolejne 4 linie kolejowe.

Szklarnia zlokalizowana jest na ogrodzonej działce u zbiegu ulic Ścieżka oraz Szczerbca, ma dostęp do prądu, wody oraz WC.

Obiekt pochodzi z lat 80-tych, wymaga niewielkich nakładów finansowych (wymiana kilku szyb), istnieje możliwość rozliczenia z właścicielem kosztów naprawy (np. obniżenie czynszu na kilka miesięcy).

Brak kaucji, minimalny okres najmu to 6 miesięcy, dostępny od już.

Całkowity koszt wynajmu to 4000 zł/msc, dodatkowo płatne są media zależnie od zużycia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre