Sprzedaż
1339686
ul. Puławska
Warszawa Ursynów
(gm. Ursynów)
1 100 000 zł

Sprzedajemy fantastyczne, jasne i ciepłe mieszkanie. Przestronne, utrzymane w pogodnych tonacjach wnętrza. Świetnie usytuowane w głębi cichego, strzeżonego osiedla. Komfortowe warunki; właściciele zadbali tutaj o znakomitą funkcjonalność. Na pewno wartością dodaną jest bardzo prężnie działająca wspólnota i sympatyczni sąsiedzi. Tutaj rzeczywiście mieszka się „u siebie”.

STAN PRAWNY
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.
Udział w gruncie.

MIESZKANIE
Powierzchnia 87,15 m²  (w tym komórka lokatorska 2,11 m² ). Ulokowane na pierwszym piętrze składa się z trzech pokojów, otwartej kuchni, garderoby, łazienki z toaletą i przedpokoju. Bardzo funkcjonalny, osłonięty balkon o powierzchni 6 m² – idealny na poranną kawę, do popołudniowego wypoczynku. Mieszkanie dwustronne. Norweskie drewniano-aluminiowe okna o znakomitym tłumieniu akustycznym i termicznym.  Sprzedajemy ze stałymi zabudowami i agd. Pozostała część umeblowania jak najbardziej do uzgodnienia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo). 
Czynsz – ok. 1000 zł ( w tym czynsz za garaż, fundusz remontowy, podatek od nieruchomości, zaliczki na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę).

BUDYNEK
Apartamentowiec
Rok budowy – 2001
Konstrukcja mieszana
Ochrona fizyczna na terenie osiedla
Recepcja
Monitoring
Wykonanie – Skanska

LOKALIZACJA
Ursynów, ulica Puławska 270 – niemal u zbiegu ulic Puławskiej i Poleczki. W otoczeniu wyłącznie niskie budynki mieszkalne.  Do przystanków autobusowych (siedem linii) sto metrów. Do Metro Stokłosy lub Ursynów autobusem dojedziemy w kilka  minut. Doskonałe połączenia z Centrum Warszawy. Dużo ścieżek rowerowych. Osiedle osłonięte od hałasu i wiatru z jednej strony torem gonitw Służewiec, z drugiej ogródkami działkowymi. 

Nieruchomość bardzo atrakcyjna. Położona w czystym, spokojnym rejonie z bardzo dobrą komunikacją.
Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie.
Jesteśmy sygnatariuszami Karty Bezpieczeństwa Covid-19.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Również zadbamy na miejscu o obsługę dostawców mediów.

 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre