Sprzedaż
1339595
ul. Wałbrzyska
Wrocław Klecina
(gm. Wrocław-Krzyki)
1 110 000 zł

Szukasz przestrzeni dla swojej firmy? Zależy Ci na biurze nowoczesnym i komfortowym z dużym open space’em? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 120 m2 biura przy ul. Wałbrzyskiej 6-8.

Lokal
Biuro znajduje się na pierwszym piętrze powstałego w 2014 r. biurowca. Cała powierzchnia składa się z przestrzennego open space’a przygotowanego pod 16 stanowisk, osobnego oddzielonego przeszkleniem biura, salki konferencyjnej z szafą i TV, toalety oraz kuchni z wyjściem na prywatny taras. Biuro utrzymane jest w stylistyce soft loftowej z elementami dekoracyjnej cegły oraz przeszkleniami.

Lokal sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem.

Całe pomieszczenie jest klimatyzowane.

Biuro znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca z 2014 r. Na dole budynku znajduje się recepcja (czynna codziennie do godz. 18, po tym czasie dostęp do biura dla pracowników jest wolny przy użyciu karty dostępu).

Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym – zakup obligatoryjny (w cenie 40 tys. każde).

Lokalizacja
Lokal znajduje się w południowo-zachodniej części Wrocławia na Klecinie – ul. Wałbrzyska 6-8. Dla zmotoryzowanych taka lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dojazd do A4, AOW i Bielan Wrocławskich oraz centrum (zarówno poprzez Aleje Pracy jak i ulicę Racławicką). W okolicy przystanek autobusowy ze sprawną komunikacją autobusową, kawałek dalej pętla tramwajowa.

Infrastruktura w okolicy w pełni rozwinięta, liczne sklepy, punkty usługowe, kawałek dalej kompleks handlowy Auchan, Ikea, Castorama, Obi oraz restauracje. W bliskiej okolicy znajduje się również kilka placówek oświatowych: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz American School of Wrocław.

Serdecznie zapraszam na prezentacje!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre