Sprzedaż
1339389
ul. Dobra
Warszawa Śródmieście Powiśle
(gm. Śródmieście)
1 569 000 zł

Przedstawiamy Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul Jaracza w odnowionej kamienicy z 1926 roku.

W mieszkaniu zachowane są oryginalne elementy dekoracyjne co naje mu szczególnego charakteru. Obecni właściciele zrekonstruowali drewniane okna skrzynkowe, które spełniają  też funkcje antywłamaniową. Cała stolarka drzwiowa została wymieniona lecz zachowała swój przedwojenny charakter.

Część okien wychodzi na bardzo cichą ulicę Jaracza a pozostałe na jeszcze cichsze, zielone podwórko. Do mieszkania należy też obszerna piwnica o powierzchni ok 8m2 wpisana do KW.

Mieszkanie jest rozłożone w bardzo korzystny sposób pozwalający zachować maksimum prywatności podczas wizyt gości. W pierwszej części znajduje się mała toaleta, kuchnia i bardzo przestronny salon natomiast w drugiej dwie sypialnie oraz duża łazienka z toaletą. Przestrzeni dodaje również wysokość mieszkania – 3m.

Dla osób ceniących sobie bliskość natury i terenów rekreacyjnych ważna będzie bliskość Bulwarów Wiślanych oraz Parku K. Beyera. Mieszkanie jest również atrakcyjne ze względu na bliskość do centrum Warszawy oraz na komunikację.

Zapraszam do kontaktu:)

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre