Sprzedaż
1339375
Warszawa
(gm. Ursynów)
700 000 zł

Już dzisiaj zamieszkaj w jednej z najbardziej cenionych części Warszawy – Kabaty, a do pracy dotrzesz naprawdę szybko!

OPIS:
Mieszkanie położone w samym sercu Ursynowa – blisko I linii metra między stacjami Kabaty i Natolin. Niewątpliwym atutem mieszkania jest bliskość wielu lokali usługowych (restauracje, kawiarnie i sklepy) oraz parków, które sprzyjają rekreacji (Aleja Kasztanowa, Lasek Brzozowy i Las Kabacki).

ROZKŁAD MIESZKANIA:
Mieszkanie dwustronne (mieszkanie północ-południe). Część dzienna to salon z wydzieloną kuchnią. Część nocna to sypialnie z widokiem na dziedziniec. Taki układ zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Z salonu wyjście na loggie (około 5m2), sypialnie na spokojną i cichą okolicę z widokiem na wewnętrzy dziedziniec osiedla. Wysokość w mieszkaniu: 270cm. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z 5. W budynku jest winda, która dojeżdża do hali garażowej. Rok budowy: 2001.

WYPOSAŻENIE:
✓ Drzwi antywłamaniowe
✓ Kuchnia w zabudowie
✓ Okna o wysokim poziomie uszczelnienia

STAN PRAWNY:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Przy umowie końcowej możliwość założenia księgi wieczystej. Zarządzane przez sprawnie działającą Spółdzielnie Mieszkaniową przy SGGW. Grunty są w trakcie przekształcania. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZA KREDYT.

CO JESZCZE MOŻESZ OTRZYMAĆ?
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5m2 (15 tyś. zł ) oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (35 tyś. zł). Zakup obowiązkowy. Czynsz za mieszkanie wynosi 550 zł/ miesiąc

Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, które cenią szybką komunikację do centrum Warszawy oraz bliskość parków.

Bardzo serdecznie zapraszam na prezentację tej oferty.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre