Sprzedaż
1339374
ul. Kaczorowska
Warszawa Ursus
(gm. Ursus)
2 200 000 zł

DOM WOLNOSTOJĄCY, Z BUDYNKIEM MAGAZYNOWYM DWUKONDYGNACYJNYM 
Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni kondygnacji 75 m2 każda, położony na działce 1001 m2. Dom składa się z
1. poziomu 0 –  znajduje się garaż, 3 pomieszczenia (w tym kotłownia i 2 o dowolnym przeznaczeniu, np. działalność gospodarcza). Wejście do piwnicy z poziomu gruntu. 
2. piętra –  znajduje się kuchnia z jadalnią, przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras/ogród zimowy 40 m2, pokój i łazienka
3. drugiego piętra – trzy pokoje, łazienka i garderoba. oraz bal
4. strychu – bez ścian działowych
Ogród zimowy nad garażem, z boku działki budynek pod działalność gospodarczą z własną bramą wjazdową.   Dom w środku wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wg własnych pomysłów i potrzeb. 

Dom z cegły wybudowany w 1981 roku, pokryty blachą, ocieplony i otynkowany. Liczne nasadzenia nie tylko w ogrodzie, ale i z przodu działki to niewątpliwy atut dodający uroku i prywatności w tej i tak zacisznej uliczce. Ogród znajdujący się z tyłu domu, daje poczucie odizolowania od zewnętrznego świata. Zaplanowana i zadbana zieleń, idealnie wtopione w przestrzeń atrakcje, jak ruska bania, miejsce na ognisko, domek dla dzieci sprawiają, że w pandemicznych czasach to idealne miejsce dla  rodziny. Jednocześnie po kilku minutach jazdy samochodem można łatwo dostać się do centrum Ursusa lub na trasę S2. Park Czechowicki w zasięgu 4-5 minut spaceru, ok 8minut „na piechotę” do PKP Ursus.

Z boku działki jest budynek wolnostojący, o powierzchni 180 m2. Dwa przestronne pomieszczenia oraz 6 mniejszych (część podpiwniczona  oraz półpiętro). Budynek posiada niezależne media. Budynek gospodarczy obecnie wynajęty, możliwość przejęcia najemcy i uzyskania stałego dochodu.
OBEJRZYJ FILM I ZADZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI
HANNA SIERZPOWSKA
tel. 534 705 022

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre