Wynajem
1339327
ul. Ludwinowska
Warszawa Ursynów
(gm. Ursynów)
11 000 zł

*** For English please scrool down ***
:: Krótko:
Rodzinny i ciepły dom z bajkowym ogrodem | Doskonała lokalizacja, kameralne i zamknięte osiedle | Rozkład idealny dla rodziny 2 + 2, z opcją Home Office | Nowoczesny i energooszczędny: światłowód, ekologiczne ogrzewanie – pompa ciepła.
:: Atuty?
Lokalizacja, doskonale urządzony i perfekcyjnie zadbany ogród. Funkcjonalny rozkład wnętrza, nasłonecznienie i jakość wykończenia na wyjątkowo wysokim poziomie. Dbałość o detale.
:: Czy to jest to, czego szukasz?
Cenisz wygodę, ciszę i dogodną lokalizację? Jakość wszystkiego, co Cię otacza jest równie ważne jak funkcjonalność i design.
Wygodny i przytulny salon z kominkiem (z płaszczem wodnym), z którego prowadzi wyjście na taras otoczony zielenią i starodrzewem. Dodatkowo pergola z automatycznym systemem zamykania, umili czas podczas słonecznych dni. Salon łączy się z wygodną częścią kuchenną oraz jadalnianą. Na parterze znajduje się również toaleta dla gości oraz w pełni urządzony gabinet. Ponadto wygodny garaż na 1 auto, z zapasem miejsca na rowery.
Na piętrze znajdują się 2 sypialnie dziecięce, każda z własną szafą wnękową, oraz wspólna łazienka z wanną. Strefę rodziców tworzy sypialnia master z własną łazienką en suite oraz garderobą typu walk in. Ponadto do dyspozycji pozostaje ok. 40m2 otwartej powierzchni na poddaszu. Poza licznymi schowkami, jest to naturalna przestrzeń na pokój zabaw dla dzieci lub miejsce dla Waszych gości.
Wyjątkowo starannie zaprojektowany i zadbany ogród otoczony pięknymi drzewami, które zapewniają prywatność. Swoje miejsca znalazła tu strefa dla dzieci – dyskretnie wkomponowana w starodrzew, zielnik z sezonowymi ziołami oraz wiata ogrodowa na wszystkie te sprzęty, które nie są niezbędne na co dzień.
Dom w perfekcyjnym stanie. Ogrzewany zarówno pompą ciepła jak i kominkiem z płaszczem wodnym, wspomaganym dodatkowo własnym piecem gazowym. Perfekcyjnie ciepły zimą, ale przyjemnie chłodny latem.
:: Co w okolicy?
Pełna infrastruktura, doskonałe placówki edukacyjne każdego szczebla, Las Kabacki, CH Ursynów, tereny spacerowe i rekreacyjne.
:: Podsumowanie
Dom z 3 sypialniami i gabinetem utrzymany w perfekcyjnym stanie, na zamkniętym kameralnym osiedlu.
Dostępny od zaraz. Bez mebli ruchomych.
Kaucja 25.000 pln. Starannie urządzony ogród.
Ekologiczny i ekonomiczny w utrzymaniu.
Cena: 11.000 pln + media (średnio łącznie ok 700zł / m-sc dla 4. osobowej rodziny)

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre