Wynajem
133893
ul. rtm. Witolda Pileckiego
Warszawa Ursynów
(gm. Ursynów)
2 250 zł

Do wynajęcia na zielonym, strzeżonym ursynowskim osiedlu dwu – pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i obszerną komórką lokatorską.

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, świeżo i gruntownie wyremontowane,  2 pokojowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym strzeżonym osiedlu z 2006 roku.
Cena zawiera miejsce postojowe, komórkę lokatorską oraz czynsz administracyjny. Cicho, ładnie, zielono. Bezpiecznie!!!

Opis mieszkania:

Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, obszernej kuchni, sypialni, łazienki, wc i spiżarni. Garderoba. Obszerny, uroczy  balkon. Dodatkowo cena wskazana zawiera: miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórkę na poziomie -1. Dogodnie usytuowane, co w codziennym życiu jest sporym ułatwieniem ( zakupy, wakacje, bagaże). Umeblowane, wyposażone w pełne agd włącznie z zmywarka. Trzy obszerne szafy i spiżarnia. Oddzielnie wc i łazienka. Mieszkanie znajduję się w strzeżonym całodobowo i ogrodzonym  osiedlu. Zieleń i cisza.
Mieszkanie jest doskonale skomunikowane, wokół osiedla pełna infrastruktura: liczne sklepy, przedszkola, restauracje, multikino, rozliczne restauracje, pływalnie, place zabaw, hala sportowa, korty, boiska.

Zapraszamy. Mam klucze.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.*

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre