Sprzedaż
133543
Grudunki
(gm. Rzewnie)
320 000 zł

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa leśna z częściowym prawem zabudowy, o powierzchni 7,4 ha, w Grudunkach, gm. Rzewnie, pow. Maków Mazowiecki, w odległości 90 km od Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu rzeki Narew – ok.1 km i dużych stawów po wyrobiskach żwirowych – ok.500 m. Teren z drzewami, w przeważającej części iglastymi – sosna. Nieruchomość składa się z 2 działek ewidencyjnych, znajdujących się w kompleksie oferowanych do sprzedaży 5 działek o łącznej powierzchni 21,41 ha. Możliwość zakupu całego kompleksu lub innej jej części 14,01 ha.
Nieruchomość 7,4 ha objęta jest MPZP i częściowo znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową. Dojazd od drogi asfaltowej gminnymi drogami utwardzonymi.
Okolica bardzo ciekawa pod względem turystycznym i rekreacyjnym; lasy, pola, łąki, obszary Natura 2000 z rezerwatami przyrody – bogata i unikalna flora i fauna. Możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, super tereny dla amatorów wędkarstwa, grzybobrania oraz sportów wodnych. Dominuje zabudowa wiejska, a także rekreacyjno-letniskowa. Duże kompleksy działek z domami letniskowymi i całorocznymi znajdują wzdłuż rzeki Narew – Bindużka, Orłowo, Nowe Łachy, Drozdowo oraz wokół dużego jeziora w miejscowości Brzóze – ok. 7km. Jezioro, z kąpieliskiem gminnym, połączone jest przesmykiem z Narwią.
W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Polecam!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre