Sprzedaż
131313
ul. Przędzalniana
Łódź Widzew
(gm. Łódź-Widzew)
372 360 zł

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,90 m2. Zlokalizowane jest ono na 2 gim pietrze w 4 piętrowym budynku. Położone jest w  centrum Łodzi przy ulicy Przędzalnianej 1, lokalizacja to główny atut tego mieszkania.

W skład nieruchomości wchodzą:
– pokój 1 –  20m2
– pokój 2 –  18,77m2
– przedpokój – 5,96m2
– kuchnia – 10,00m2
– łazienka z wc – 3,00m2
– balkon – 4,60m2
– piwnica

Mieszkanie wykończone w tradycyjnym stylu z lat 90-tych i choć wymaga remontu jest niebywale przytulne i przyjazne. Mieszkanie jest przestronne i bardzo funkcjonalne więc przy odrobinie cierpliwości można tutaj stworzyć zupełnie nową perełkę.

Pierwszy z pokoi jest zaaranżowany jako salon jednak z uwagi na spory metraż każdego pomieszczenia zarówno pierwszy jak i drugi pokój może być salonem oraz sypialnią.  Wielkość obu pokoi oraz okna zamontowane praktycznie na całej szerokości pomieszczeń pozwalają na stworzenie naprawdę przytulnego i praktycznego pomieszczenia z doskonałym doświetleniem.

Korytarz prowadzi do wszystkich pomieszczeń, jest szeroki i wygodny. Jest w nim miejsce na wygodną dużą szafę w której będzie można zmieścić wszystkie „przydasie”. 

Kuchnia jest naprawdę duża i wygodna. Można w niej w przyszłości zrobić bardzo wygodny pokój. Kuchnia posiada  duże okno i wygodny blat kuchenny. 

W mieszkaniu znajduje się także Łazienka z wanną oraz wc. W pomieszczeniu swobodnie mieści się pralka oraz szafki do przechowywania. Łazienka wymaga remontu i z pewnością w nowej odsłonie będzie można wydobyć jej dobrą ustawność.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa.
W ostatnim czasie do klatki schodowej zostały zamontowane nowe drzwi wejściowe.
Okna wychodzą na południe.

W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła, przychodnia oraz punkty usługowe jak np. fryzjer czy mechanik ale również sklep „żabka”.
Liczne linie tramwajowe i autobusowe pozwalają na szybki dojazd do każdego miejsca w Łodzi. Dużym atutem jest bliskość Dworca Łódź Fabryczna oraz Parku im. Henryka Sienkiewicza.

Mieszkanie z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji.
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz obejrzeć nieruchomość, zadzwoń.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre