Sprzedaż
123992
Ostrów
(gm. Brzeźnio)
750 360 zł

Jednym z Twoich marzeń jest prowadzenie własnej sali bankietowej, restauracji lub sklepu? Nic nie stoi na przeszkodzie, by spełnić swoje marzenia! 
Mam dla Ciebie gotową nieruchomość, która może zacząć działać już teraz!

MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA NIERUCHOMOŚCI!!!

OKOLICA

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej miejscowości Ostrów. Ostrów jest urokliwą wsią położoną w województwie łódzkim, w powiecie Sieradzkim, w gminie Brzeźnio. Lokal usytuowany jest w samym centrum tuż przy głównej drodze i szkole podstawowej. 

BUDYNEK

Budynek handlowy, murowany. Na parterze budynku znajduje się lokal po byłym sklepie spożywczym. Na Pierwszym piętrze nieruchomości znajduje się sala weselna, do której prowadzi osobne wejście. Do dyspozycji gości restauracji jest również niewielki parking, który jest umiejscowiony przed lokalem.

DODATKOWE INFORMACJE

– W lokalu mamy dużą kuchnię z pełnym asortymentem gotowym, żeby przyrządzać posiłki już od pierwszego dnia działania lokalu.
– Lokal jest klimatyzowany
– W kuchni przystosowanej do prowadzenia usług gastronomicznych znajduje się chłodnia.
– Na sali bankietowej wyodrębniono bar.

PODSUMOWANIE

Nieruchomość to idealna inwestycja dla każdego, kto marzy o rozpoczęciu kariery w prężnie działającej od lat branży weselnej. Oprócz prowadzenia usług gastronomicznych nowy nabywca będzie mógł także spróbować własnych sil w handlu, na co pozwoli mu lokal z odrębnym wejściem usytuowany na parterze.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre